Автор Тема: Неизправности  (Прочетена 59913 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен el pistolero

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1484
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пън Шуй и сумо инструктор по оригами каланетика
Re: Неизправности
« Отговор #255 -: Април 26, 2016, 05:00:38 pm »
При мен от два дена се забелязва този надпис чекинг за адрес при всяко посещение на форума.
Същото или подобно "Cloud Flare" съобщение се явяваше при доста посетители на един спортен сайт миналата седмица и там админа нещо обясняваше, че би следвало да се явява само рядко при претоварване, но каза, че ще види що е почанало да се явява често и оттогава не съм го наблюдавал това явление там. 
А от по- предния анонс тук за оптимизации преди няколко седмици има чувствително олекотяване и бързина на зареждането, а и оттогава не съм имал случай с непубликуван пост с онова съобщение за грешка.

Неактивен NIKI

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 452
  • Activity:
    0%
Re: Неизправности
« Отговор #256 -: Май 01, 2016, 07:41:14 pm »
     Пешо, откак смени червения форум със син ми изчезна пикаещото на кактус момченце от профила и пак съм Водолей, като едно време, пък съм Козирог /не че съм в сайт за запознанства и това има значение  :)/; гледам и на колегите образите липсуват. У моя телевизор ли е "проблема"?
     Едно време имаше една иконка "media", където разни хора публикуваха албуми със снимки от странствуване из колекциите. Та си ги разглеждах понякога. Къде e?


Неактивен admin

  • Дурундайски
  • Потребител на Кактус БГ
  • *
  • Публикации: 88
  • Activity:
    0%
Re: Неизправности
« Отговор #257 -: Май 01, 2016, 11:52:53 pm »
     Пешо, откак смени червения форум със син ми изчезна пикаещото на кактус момченце от профила и пак съм Водолей, като едно време, пък съм Козирог /не че съм в сайт за запознанства и това има значение  :)/; гледам и на колегите образите липсуват. У моя телевизор ли е "проблема"?
     Едно време имаше една иконка "media", където разни хора публикуваха албуми със снимки от странствуване из колекциите. Та си ги разглеждах понякога. Къде e?



Въведи си в прфоила, дата на раждане и си добави аватар, иконата за зодията излиза автоматично.  (y) Галерията (медиа) в момента е изключена заради проблеми със сигурността.  (y) Като ти гледам зодиконата си водолей.. :)

Неактивен NIKI

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 452
  • Activity:
    0%
Re: Неизправности
« Отговор #258 -: Септември 19, 2016, 12:36:05 pm »
     Пешо, нещо да сте ремонтирали форума, че ми изчезна отново снимката на профила  :)? Кофтито е, че не ми дава да си я кача пак. От къде мога да си върна "червения" форум, че "синия" постоянно прави проблеми?



     Tinypic-a също не работи. А с тези дребни снимки, които се качват...досадна работа :S

Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси
Re: Неизправности
« Отговор #259 -: Септември 19, 2016, 05:33:32 pm »
     Пешо, нещо да сте ремонтирали форума, че ми изчезна отново снимката на профила  :)? Кофтито е, че не ми дава да си я кача пак. От къде мога да си върна "червения" форум, че "синия" постоянно прави проблеми?



     Tinypic-a също не работи. А с тези дребни снимки, които се качват...досадна работа :S



Тийнпика работи. Червената тема я няма от година.. сега ще пробвам да си сменя сниимката на профила..

Неактивен admin

  • Дурундайски
  • Потребител на Кактус БГ
  • *
  • Публикации: 88
  • Activity:
    0%
Re: Неизправности
« Отговор #260 -: Септември 20, 2016, 06:50:20 pm »
Има проблем с аватарите както спомена Ники...  ;(  надявам се че ще го фиксна скоро.  (y)

Неактивен 7george

  • Герой на БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • ********
  • Публикации: 2841
  • Activity:
    1%
  • Пол: Мъж
  • Какторжник, по лесните видове
Re: Неизправности
« Отговор #261 -: Септември 22, 2016, 01:45:55 am »
Тъкмо ще има повод да си обновим профила.  8)
== Лятото идва! ==
Every day above ground is a great day!

Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси
Re: Неизправности
« Отговор #262 -: Ноември 03, 2016, 06:41:16 pm »
Последните няколко седмици сте забелязали, че често се губеше форума.. днес преместих всичко на друг виртуален сървър във Фрнкфурт. Надявам се, че вече няма да има подобни проблеми. За сега няма да работи фронталната част защото от там беше направено проникване и инсталиране на скриптове които генерираха огромно количество спам. ;)

Неактивен NIKI

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 452
  • Activity:
    0%
Re: Неизправности
« Отговор #263 -: Ноември 05, 2016, 07:06:24 pm »
     А къде скрихте и БЕК (shake)?

Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси
Re: Неизправности
« Отговор #264 -: Ноември 05, 2016, 08:39:54 pm »
     А къде скрихте и БЕК (shake)?

 :D Не само БЕК.. а и гаМазините! :) Ще излезнат скоро..  да ти кажа, честно - изморих се да се занимавам с "глупости" които ми отнемат почти всичкото време от личното време-пространство.  (headbang)
« Последна редакция: Ноември 05, 2016, 08:48:39 pm от John Stalker »

Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси
Re: Неизправности
« Отговор #265 -: Ноември 05, 2016, 08:46:14 pm »
Излязоха..  (beer)

Неактивен NIKI

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 452
  • Activity:
    0%
Re: Неизправности
« Отговор #266 -: Ноември 05, 2016, 09:03:21 pm »
да ти кажа, честно - изморих се да се занимавам с "глупости" които ми отнемат почти всичкото време от личното пространство.  (headbang)
     Ако е проблем, че се обаждам, когато видя нещо, че не е на мястото си... мога да спра да го правя, но считам Форума ти за място, което винаги ми е било приятно да посещавам и не случайно съм изкарал сума ти дни стаж тук, повече от когото и да е... За това чисто егоистично ти отнемам от пространството, за което съжалявам. Но не мога да не кажа, че винаги имам проблеми при качването на снимки /за това вече и не се опитвам/, както и други дребни неща, за които просто няма смисъл да си трупам черни точки и да ме намразявате излишно...

Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси
Re: Неизправности
« Отговор #267 -: Ноември 06, 2016, 09:47:05 am »
Останаха само аватарите.. ;)  :D

Неактивен exotica

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1531
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Кактопат чепат
Re: Неизправности
« Отговор #268 -: Ноември 06, 2016, 09:29:28 pm »
Петре, ясно ми е (вярвам, че и на повечето тук), че е тежко за сам или двама да се грижат за подобно нещо. Ако искаш помощ, ей ме на, с каквото мога, когато мога. Възможно ли е да се повери, поне текущата работа по форума, на някого и да му кихаме кинти за това? Знаеш, говорили сме в началото и съм ти казал, че е най-нормалното нещо хората, които държим на организация, да я финансираме... Знай, че на това място в Интернет се е случвало най-доброто досега в цялата кактусчийска история на България. Давай смело с поставянето на проблемите - не виждам някой, поне от нас "вехтите", да не подкрепи по-нататъшната поддръжка на нещо добро. (y)
Поздрави, Андрей

Неактивен el pistolero

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1484
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пън Шуй и сумо инструктор по оригами каланетика
Re: Неизправности
« Отговор #269 -: Декември 06, 2016, 09:15:45 pm »

Кактус БГ

Re: Неизправности
« Отговор #269 -: Декември 06, 2016, 09:15:45 pm »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33