Автор Тема: Сбирка на форума. Чифлик, 17-18 Ноември, 2012  (Прочетена 31397 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Галин Моряка

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 124
  • Activity:
    0%
Re: Сбирка на форума. Дискусия за времето и мястото..
« Отговор #15 -: Октомври 03, 2012, 07:44:50 pm »
Джони ще говоря тоя или другия викенд с Васко доктора да видим той как ги вижда нещата и ще пиша. за сега чесно казано не знам и аз на къде ще съм, ама ми се иска да дойда. от Варна повече от трима се съмнявам да дойдем  ;) ...... ама ми се иска ако се събираме да има сняг както говорихме  ;) (rock), а в началото на ноември едва ли ще има....... и друго предполагам че говорим за една нощувка(събота вечер), поне аз няма да имам физическа възможност за повече.  а има ли идея колко човека ще дойдат на такава сбирка или ще сме си пак наще хора? и недей да подценяваш софиянци сред тях има и сериозни, поне за един се сещам който ще дойде ако е свободен  ;) (rofl)

Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси
Re: Сбирка на форума. Дискусия за времето и мястото..
« Отговор #16 -: Октомври 03, 2012, 07:57:54 pm »
Ами към края на ноември може и да има сняг.. :) Макар да съм почти 90% сугурен, че няма да има. :D
Времето обаче ще е гарантирано студено за да се усети удоволствието от къпането в откритите горещи басейни. С една нощувка ще е най-добре финансово погледнато. Пристигане в събота по пладне и отлитане в неделя по същото време. Със сигурност ще има достатъчно места за всички заявили мерак за участие. :) Добре ще е седмица преди датата на която се спрем да имаме яснота за броя на участниците. От мини-социологическите проучвания които направих, извадката показва, че има шанс да се съберем около 20 човека, без да включвам в тази бройка сателитите (жени, деца.. и т.н.) :)

Нека всеки напише и дата за която му е най-удобно. На мен по подразбиране всички дати са ми удобни.  (y)

Неактивен Галин Моряка

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 124
  • Activity:
    0%
Re: Сбирка на форума. Дискусия за времето и мястото..
« Отговор #17 -: Октомври 03, 2012, 08:04:23 pm »
Ами към края на ноември може и да има сняг.. :) Макар да съм почти 90% сугурен, че няма да има. :D

От мини-социологическите проучвания които направих, извадката показва, че има шанс да се съберем около 20 човека, без да включвам в тази бройка сателитите (жени, деца.. и т.н.) :)

браво бе 20 човека :D , снега не е важен тогава......... значи да се заема по сериозно със обработката на доктора че с мойта кола не ми се тръгва на дълъг път  ;) :D

Неактивен melaleuca

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 2283
  • Activity:
    0%
Re: Сбирка на форума. Дискусия за времето и мястото..
« Отговор #18 -: Октомври 03, 2012, 08:07:51 pm »
Ами към края на ноември може и да има сняг.. :) Макар да съм почти 90% сугурен, че няма да има. :D

От мини-социологическите проучвания които направих, извадката показва, че има шанс да се съберем около 20 човека, без да включвам в тази бройка сателитите (жени, деца.. и т.н.) :)

браво бе 20 човека :D , снега не е важен тогава......... значи да се заема по сериозно със обработката на доктора че с мойта кола не ми се тръгва на дълъг път  ;) :D

Вземи де колата на Васко Доктора,ако той не стане! Тогава вземи колата на брат ми и готово! Ние ще тръгнаме 1 ден по рано да настани в Малчика! Имам топла печка и топла греяна ракийка!

Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси
Re: Сбирка на форума. Дискусия за времето и мястото..
« Отговор #19 -: Октомври 03, 2012, 08:10:29 pm »
...

Вземи де колата на Васко Доктора,ако той не стане! Тогава вземи колата на брат ми и готово! Ние ще тръгнаме 1 ден по рано да настани в Малчика! Имам топла печка и топла греяна ракийка!

Не! Никакви запивки на Малчика преди купоня! Трябва да сте свежи за събота вечер!  :D

Неактивен melaleuca

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 2283
  • Activity:
    0%
Re: Сбирка на форума. Дискусия за времето и мястото..
« Отговор #20 -: Октомври 03, 2012, 08:13:07 pm »
...

Вземи де колата на Васко Доктора,ако той не стане! Тогава вземи колата на брат ми и готово! Ние ще тръгнаме 1 ден по рано да настани в Малчика! Имам топла печка и топла греяна ракийка!

Не! Никакви запивки на Малчика преди купоня! Трябва да сте свежи за събота вечер!  :D

ОООоооооооо Кмете! Ние ще пием греяна ракийка,преди да освежим на сбирката в чифлика! Наздраве!

Неактивен Галин Моряка

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 124
  • Activity:
    0%
Re: Сбирка на форума. Дискусия за времето и мястото..
« Отговор #21 -: Октомври 03, 2012, 08:15:16 pm »
...

Вземи де колата на Васко Доктора,ако той не стане! Тогава вземи колата на брат ми и готово! Ние ще тръгнаме 1 ден по рано да настани в Малчика! Имам топла печка и топла греяна ракийка!

Не! Никакви запивки на Малчика преди купоня! Трябва да сте свежи за събота вечер!  :D

да това е пълно безумие, пък и аз чужди коли не карам казал съм го 10000000 пъти! и няма как в петък да се измъкна  ;) ...... така че остава само доктора  :P или някой друг от Варна който да дойде с колата си

Неактивен melaleuca

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 2283
  • Activity:
    0%
Re: Сбирка на форума. Дискусия за времето и мястото..
« Отговор #22 -: Октомври 03, 2012, 08:17:42 pm »
...

Вземи де колата на Васко Доктора,ако той не стане! Тогава вземи колата на брат ми и готово! Ние ще тръгнаме 1 ден по рано да настани в Малчика! Имам топла печка и топла греяна ракийка!

Не! Никакви запивки на Малчика преди купоня! Трябва да сте свежи за събота вечер!  :D

да това е пълно безумие, пък и аз чужди коли не карам казал съм го 10000000 пъти! и няма как в петък да се измъкна  ;) ...... така че остава само доктора  :P или някой друг от Варна който да дойде с колата си

Измъкни ме петък на болничен лист и готово!

Неактивен Галин Моряка

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 124
  • Activity:
    0%
Re: Сбирка на форума. Дискусия за времето и мястото..
« Отговор #23 -: Октомври 03, 2012, 08:22:38 pm »

Измъкни ме петък на болничен лист и готово!

трябва да си на ясно че като някой ти каже "не" това значи "не"! ЩОМ СЪМ КАЗАЛ ЧЕ НЕМОГА ЗНАЧИ ЧЕ НЕМОГА, поне за сега такова е положението.

Неактивен melaleuca

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 2283
  • Activity:
    0%
Re: Сбирка на форума. Дискусия за времето и мястото..
« Отговор #24 -: Октомври 03, 2012, 08:25:30 pm »

Измъкни ме петък на болничен лист и готово!

трябва да си на ясно че като някой ти каже "не" това значи "не"! ЩОМ СЪМ КАЗАЛ ЧЕ НЕМОГА ЗНАЧИ ЧЕ НЕМОГА, поне за сега такова е положението.

Галине,ела в неделя към 10.30 часа на сбирката у нас! Ще говорим подробности за проблемите на сбирката в чифлика! Имаме една новата булка кактусарка и ще запознаеш за тях!

Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси
Re: Сбирка на форума. Дискусия за времето и мястото..
« Отговор #25 -: Октомври 03, 2012, 08:26:41 pm »
Нека първо да уточним датата! :)

Неактивен Milena_Orchid

  • Глобален модератор
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1524
  • Activity:
    0%
  • Пол: Жена
  • Орхидея сред кактуси
    • M&J Cactus
Re: Сбирка на форума. Дискусия за времето и мястото..
« Отговор #26 -: Октомври 04, 2012, 09:53:18 pm »
.... и недей да подценяваш софиянци сред тях има и сериозни, поне за един се сещам който ще дойде ако е свободен  ;) (rofl)

Ха ха Галине, за мен ли говориш? Бъди сигурен, че ще дойда... пък може и още софиянци да се решат да дойдат!  :)

Неактивен melaleuca

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 2283
  • Activity:
    0%
Re: Сбирка на форума. Дискусия за времето и мястото..
« Отговор #27 -: Октомври 04, 2012, 09:56:15 pm »
.... и недей да подценяваш софиянци сред тях има и сериозни, поне за един се сещам който ще дойде ако е свободен  ;) (rofl)

Ха ха Галине, за мен ли говориш? Бъди сигурен, че ще дойда... пък може и още софиянци да се решат да дойдат!  :)

Кметица,Покани му няколко софиянци! Включително Виктор Гъщаров,нека той да дойде на сбирката! Разбери ме с Галин Моряка!

Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси
Re: Сбирка на форума. Дискусия за времето и мястото..
« Отговор #28 -: Октомври 04, 2012, 10:22:45 pm »
Като изберем дата за сбирката, ще накараме администраторя да изпрати персонални покани до всички потребители на форума, която да е валидна и за всички техни познати и приятели и сущо така за всички кактусари и кактусисти в България. :D (d)

Неактивен chernevski

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 90
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
Re: Сбирка на форума. Дискусия за времето и мястото..
« Отговор #29 -: Октомври 05, 2012, 09:29:26 am »
Много ще е хубаво една такава сбирка  :)
Надявам се този път да успея да дойда. Подходящи дати за мен са  10 - 11 или 17-18

Кактус БГ

Re: Сбирка на форума. Дискусия за времето и мястото..
« Отговор #29 -: Октомври 05, 2012, 09:29:26 am »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33