Автор Тема: Търговски попадения  (Прочетена 24655 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен exotica

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1531
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Кактопат чепат
Re: Търговски попадения
« Отговор #30 -: Декември 30, 2013, 01:25:14 am »
Какви гъби ,какви пахита ,какви орео(това бисквити ли са???)Защо просто не напишете-това в ляво е едиси каквоси...това в дясно е едиси какво си...защо говорите на китайски???
ей по тези на които е телефона няма нищо по тях...а самия телефон е 10см...та ясно е ,че самия кактус е поне 15...
То в горния пост съм написал размерите....ама мнителни хора-само на "свои "вярват...
Що се нервиш, бе човек. :^) Питай, за да ти се отговори.
Поздрави, Андрей

Неактивен kalinaalena

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1017
  • Activity:
    0%
Re: Търговски попадения
« Отговор #31 -: Декември 30, 2013, 09:11:24 am »

Неактивен el pistolero

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1484
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пън Шуй и сумо инструктор по оригами каланетика
Re: Търговски попадения
« Отговор #32 -: Декември 30, 2013, 12:26:07 pm »
Какви гъби ,какви пахита ,какви орео(това бисквити ли са???)Защо просто не напишете-това в ляво е едиси каквоси...това в дясно е едиси какво си...защо говорите на китайски???
ей по тези на които е телефона няма нищо по тях...а самия телефон е 10см...та ясно е ,че самия кактус е поне 15...
То в горния пост съм написал размерите....ама мнителни хора-само на "свои "вярват...



Не се нерви без причина. Никакъв упрек не съм писал когато питах за размера на саксиите, а както се вижда в цитата на първото ти мнение от Екзотика, преди последвалата редакция си писал друго, а самото твое мнение при мен не се четеше и беше с бъг в кирилизацията, какъвто имат няколко колеги от форума тук с нешо счупено във енкодинга на форума за определени браузери... йероглифите на тогавашния постинг още стоят, но мнението вече е четимо за което предполагам се е наместил админа с редакция.
Както и да е, питах защото размерите на око са много субективни, ако не се види сравнено с ясен по размер предмет, както си направил  на следващата снимка с телефона (y) Питах като разсеян, защото формата и рехавото ободляване на Ферокактусите не ми се видяха съответстващи на растение с описаните размери... а то си се оказва и така - диаметъра на растението без бодли е 10- 12 сантиметра, както се вижда на снимката с телефона, което също не е никак малко и ако някой си харесва такова феро може да си го вземе за доотглеждане и доободляване, а Ореоцереусите наистина са супер като цена/ размер. (beer)
П.П. Подобни на външен вид и размер Ферокактуси имаше преди няколко месеца в Кауфланд, когато бяха пуснали Грузонитата с къси бодли, бяха набутани в по-тесни каксийки10-11см, а бодлите на всички стърчаха извън саксийките и бяха на цена около 8 лева до колко си спомням. Та от 'холандците' по хипермаркетите
 могат да се изкарат и още по- изгодни оферти, стига някой да си хареса предложените растения. Мен лично сравнено с точно тия феровци, по би ме впечатлил кой да е обикновен ехинопсис с подобен размер. Но това си е лично мое предпочитание, което не натрапвам на никой ;)

« Последна редакция: Декември 30, 2013, 12:34:49 pm от el pistolero »

Неактивен Neli Maneva

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 826
  • Activity:
    0%
  • Пол: Жена
  • бодливка
Re: Търговски попадения
« Отговор #33 -: Декември 30, 2013, 07:36:39 pm »
Какви гъби ,какви пахита ,какви орео(това бисквити ли са???)Защо просто не напишете-това в ляво е едиси каквоси...това в дясно е едиси какво си...защо говорите на китайски???
.....................
в началото на хобито като си говореха кактусисти и на мен ми звучеше на китайски  (rofl) (rofl) (rofl) десет години по-късно започнах да схващам за какво иде реч  ;) сега вече мога и мнение да дам  :D станала съм безотговорна  (wasntme)

Неактивен ilu6a

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 178
  • Activity:
    0%
Re: Търговски попадения
« Отговор #34 -: Декември 30, 2013, 11:33:10 pm »
кактусисти.....
Не може ли  просто да се каже този кактус -написано латинското му име,има едисикъкв си проблем примерно...
Кактусите от Бриколаж намаляха с един Ferocactus pilosus диаметър 15см и височина 12 без бодлите-ето го при част от другите наскоро придобити зверове.


Неактивен bricki

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 444
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • новобранец ;)
Re: Търговски попадения
« Отговор #35 -: Април 12, 2014, 11:39:35 pm »
Има ли хора от Бургас???
май bossos  (think)

назаем мнение от колежка  (handshake)
ул."Богориди" в близост до чaсовникa имa щaнд






http://forum.flowersnet.info/viewtopic.php?f=24&t=83&p=726247#p725905

Неактивен ilu6a

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 178
  • Activity:
    0%
Re: Търговски попадения
« Отговор #36 -: Април 13, 2014, 12:44:04 am »
Лелелеее намерете данни на  човека!!!
Да видим ,праща ли по курирер кактуси....макар ,че цени не виждам :|

Неактивен kerin2

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 131
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
Re: Търговски попадения
« Отговор #37 -: Април 13, 2014, 01:03:04 am »
Нещо ми подсказва, че това е щанда на Рангел Пъков?

Неактивен el pistolero

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1484
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пън Шуй и сумо инструктор по оригами каланетика
Re: Търговски попадения
« Отговор #38 -: Април 13, 2014, 04:26:00 am »
Мдамм същия... който бил и в НДК без цени и гледал намусено- има ли смисъл от намиране на данни при положение, че си бил на метър от него и не си го попитал лично, когато си могъл, заради някакви си твои впечатления? На тия снимки също няма цени  :P

Неактивен Schmidt

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 335
  • Activity:
    0%
Re: Търговски попадения
« Отговор #39 -: Април 13, 2014, 04:34:16 am »
Трябва да са на Рангел със сигурност.

Неактивен ilu6a

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 178
  • Activity:
    0%
Re: Търговски попадения
« Отговор #40 -: Април 13, 2014, 09:02:02 pm »
Мдамм същия... който бил и в НДК без цени и гледал намусено- има ли смисъл от намиране на данни при положение, че си бил на метър от него и не си го попитал лично, когато си могъл, заради някакви си твои впечатления? На тия снимки също няма цени  :P

Именно ,няма цени -да е жив и здрав човека,но той не е виновен...докато има хора, които подкрепят такава търговия ще има и такива търговци.
Аз подобен тротоарен алъш вериш(цени според човека)не поддържам, каквито и супер кактуси да извади.
Ще дам 20-30лв повече на някой с цени,не ми пука ,но от такъв няма да взема.

Неактивен Makc

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 252
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
Re: Търговски попадения
« Отговор #41 -: Април 13, 2014, 10:08:53 pm »
Добре де, какво толкова.... Рангел е добър кактусар и лош търговец... Голяма работа...

Неактивен Valyo

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 446
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
Re: Търговски попадения
« Отговор #42 -: Април 14, 2014, 10:01:57 am »
Да, на Рангел кактусите са. Вчера ходих до Бургас: хем да се видя с майстор Bossos/ а какви ханджари за присадки ми беше приготвил..... (h)/, хем да се видя и с Рангел. Неговите кактуси са и цените са както обикновено- по щайги. :)
Valyo

Неактивен ilu6a

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 178
  • Activity:
    0%
Re: Търговски попадения
« Отговор #43 -: Април 18, 2014, 11:01:27 pm »
Ето това взех днес от една "сергия"...целия прашасал с паяжини по бодлите,с много пъпки,окапали стари цветове и бебета 2броя поникнали в саксията...а може да са детки-незнам...
Има доста стари като шишарчици стари изсъхнали цветчета...Някой може ли да го разпознае?






Неактивен Schmidt

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 335
  • Activity:
    0%
Re: Търговски попадения
« Отговор #44 -: Април 19, 2014, 03:13:49 am »
Gymnocalycium eurypleurum.
Пъпките не са му изсъхнали,а са млади и живи.

Кактус БГ

Re: Търговски попадения
« Отговор #44 -: Април 19, 2014, 03:13:49 am »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33