Автор Тема: Кактуси и котка  (Прочетена 3753 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ilu6a

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 178
  • Activity:
    1%
Кактуси и котка
« -: Октомври 19, 2015, 11:11:35 am »
Някой от вас отглежда лис кактусите  и котка  .Питам ,тъй като ще си взимаме и такъв домашен любимец.
Чудя се ще имам ли поражения?

Неактивен Neli Maneva

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 826
  • Activity:
    0%
  • Пол: Жена
  • бодливка
Re: Кактуси и котка
« Отговор #1 -: Октомври 19, 2015, 11:47:15 am »
Аз имам кактуси и куче - кокер шпаньолче. Изподъвка ми всички табелки до които можа да се докопа / това което е на терасата в оранжерията не го пускам/. Копае в големите саксии и в алпинеума, хапе ми кактусите и после сърдито лае срещу тях. Незнам как ще е с котката, сигурно няма да хапе и дъвче но си мисля, че ще копае в саксиите :)

Неактивен ilu6a

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 178
  • Activity:
    1%
Re: Кактуси и котка
« Отговор #2 -: Октомври 19, 2015, 12:19:35 pm »
Аз овчарка имам,ама е достатъчно умна да не пипа кактусите))))

Неактивен Clement

  • Герой на Кактус БГ
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1469
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Kaktusi on the wii !!!
Re: Кактуси и котка
« Отговор #3 -: Октомври 19, 2015, 01:24:13 pm »
da gledam kaktus s kotki :)

edin syvet , vnimavai s semena4eta :D kotki mnogo haresvam da vyrvqt kade gi pikirash :D
kaktusi za prodavane

http://cactus-bg.com/clement/

Неактивен hindo

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 603
  • Activity:
    0%
Re: Кактуси и котка
« Отговор #4 -: Октомври 19, 2015, 02:03:51 pm »
Клемент е абсолютно прав. Преди време имахме коте, което извади всички пикирани в сакцийки гимнокалициуми и ги подреди на пода непосредствено под саксийките. Разбира се аз пак ги пикирах, но котарака пак повтори операцията. Други бели не е правил този пакостник. 

Неактивен el pistolero

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1484
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пън Шуй и сумо инструктор по оригами каланетика
Re: Кактуси и котка
« Отговор #5 -: Октомври 19, 2015, 03:41:02 pm »
И не връзвайте риболовни такъми в стаята, ако има котка  :D  навремето една сиамка имах и хем я бях затворил отвън на терасата, докато връзвах едно лъскаво чепаре, хем тя успя да скъса мрежата и успешно се самохвана на чепарето, повлече и мен, хвана ми палеца с кука, хвана си едната лапичка и гърба и оттам насетне беше една история подобна на филма "особености на руския риболов"... в смисъл, че използвах и пълна чаша водка при хирургическите интеревенции с клещите-резачки  (devil)

Неактивен ggbgg

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3
  • Activity:
    0%
  • Пол: Жена
Re: Кактуси и котка
« Отговор #6 -: Ноември 27, 2015, 06:01:42 pm »
У нас има писана и единствената причина да се разбира добре с кактусите е, че вече не я пускаме при тях. Поне не без надзор. За няколкото си кратки срещи отблизо с тях, докато беше по-малка успя да ми разсее едно тефро (от друга страна вече са два  :D ) и при всяка възможност се опитваше да ги яде, а после ги удряше с лапа, защото са я уболи. За щастие сме вадили бодли от езика й само веднъж... и после дъъъълго ни гледа накриво.

Кактус БГ

Re: Кактуси и котка
« Отговор #6 -: Ноември 27, 2015, 06:01:42 pm »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33