Автор Тема: интересни и смешни нещица  (Прочетена 149097 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Neli Maneva

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 826
  • Activity:
    0%
  • Пол: Жена
  • бодливка
Re: интересни и смешни нещица
« Отговор #225 -: Декември 06, 2012, 09:29:33 pm »
Съвсем не е освежаващо,също така са си свариш кафе...без кафе...Или пък кафе...без вода...И двата варианта съм пробвала...нито един не става за разсънване...
:D :D :D много сме ние, ама сме  разпръснати  (rofl)
когато децата бяха малки, едното в трети клас, другото в яслите и понеже аз ги водех сутрин на училище ми се случи следното. Сутринта вдигам уж както обикновено децата, тоалети, обличане, ботуши, шапки,шалове, шейна заради малкото, сняг до пояс и подбирам четата и тръгваме. Излизам на главният път - никой не върви по него, жив човек няма, поглеждам си часовникът 5,45. Ами сега??? Голямото го връщам вкъщи и му поръчвам да следи часовникът да не закъснее за училище, малкото за къде да го разопаковам тръгнах към яслите. Майка ми беше готвачка по него време в една детска градина и при нея изчакахме да се съмне, ама въобще не съм била изтрещяла по него време  (wasntme)

Неактивен vagrantsf

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 497
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • СВОБОДА , РАВЕНСТВО , ПИРАТСТВО !
Re: интересни и смешни нещица
« Отговор #226 -: Декември 06, 2012, 09:47:46 pm »
Oще две случки от мен :
- Мама опита да издои коч , след това се похвали на цялата махала  (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) Навремето , когато имахме овце на село , едната овца се поразгонила и по нея кочът в нашата кошара. Поогледала мама овцата , голяма едра и с еййй такова 'виме' . Поизмила 'вимето' с водица и тръгнала да дои  (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl)

- През  Юли 1990 отидох до кресненско дефиле за пеперуди  с пътнически влак , когато на следващият ден се пошляйвах докато чаках да дойде времето за да си хвана влака в обратна посока се качих по черният път срещу Кресненско Хначе. Там , до една от вилите имаше едно вързано кученце - кожа и кости , умряло от глад и жажда. Сърцето ми се скъса !!! Отвързах го , то ме гледа с едни живи очички и аха ... да ми проговори - реших да си го прибера. Тича по мен , пи вода от Струма , по едно време зачезна. Намерих го на една пясъчна ивица да си похапва чипс от ... ако-то  на рибарите. Кучешка му работа викам си. Качихме се на 'пътника' а в тази жега кучето затворено в спортен сак ( нямах раница по онова време ) .. клатушкане в жегата ..и песа взе да хълца , хълца и върна рибарската 'поръчка' - можете да си представите как изглеждаше всичко  това на пода (rofl) (rofl)  Преместих се няколко вагона напред.. Ако се питате какво стан с кучето - ми сдружи се с едни помияри и ме напусна.
« Последна редакция: Декември 06, 2012, 09:55:54 pm от vagrantsf »

Неактивен Neli Maneva

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 826
  • Activity:
    0%
  • Пол: Жена
  • бодливка
Re: интересни и смешни нещица
« Отговор #227 -: Декември 06, 2012, 10:00:18 pm »
 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ох мускулна треска на стомаха ще имам утре от смях

Неактивен kalinaalena

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1017
  • Activity:
    0%
Re: интересни и смешни нещица
« Отговор #228 -: Декември 07, 2012, 10:30:56 am »
 :D :D :DДушички мили
  Първата ми кола беше трабант, бойна машинка, само дето и са високи педалите и непрекъснато си прецаквах петите на обувките.Измислих си начин, слагам стари обувки в трабанта, с които карам, другите мадамски, нови също някъде в краката ми.Когато слизам правя смяна.Обаче веднъж, нещо съм се поразсеяла, сменила съм само едната обувка и поемам към ОК наБКП , служебна задача беше.Портиерът ме гледа странно, давам служебната карта, нещо е смутен човекът, питам какво не е наред, а той..Другарко, вие на цирк ли сте тръгнали, ама и там хората ходят с еднакви обувки...чак тогава си поглеждам краката, една червена и една бежова обувка.Обратно към трабито, обаче вече всички по улицата ме гледаха в краката и се подхилкваха. :$

Неактивен 7george

  • Герой на БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • ********
  • Публикации: 2841
  • Activity:
    1%
  • Пол: Мъж
  • Какторжник, по лесните видове
Re: интересни и смешни нещица
« Отговор #229 -: Декември 07, 2012, 03:21:56 pm »
http://www.flickr.com/photos/brewbooks/479893336/#
Спасителна операция на кактуси (Pediocactus) от бъдеща строителна площадка в щатите.
== Лятото идва! ==
Every day above ground is a great day!

Неактивен exotica

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1531
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Кактопат чепат
Re: интересни и смешни нещица
« Отговор #230 -: Декември 07, 2012, 06:17:08 pm »
http://www.flickr.com/photos/brewbooks/479893336/#
Спасителна операция на кактуси (Pediocactus) от бъдеща строителна площадка в щатите.
Винаги съм се кланял на такива хора! И с удоволствие бих участвал като доброволец в такива акции.
Само за пояснение - в снимковия материал Pedio-тата са ги кръстили simpsonii, но според мен са си чисти nigrispinus-и.
Поздрави, Андрей

Неактивен scleri

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1138
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
Re: интересни и смешни нещица
« Отговор #231 -: Декември 07, 2012, 06:48:21 pm »

Още по-хубавото е че това започва да става масова практика. Включително и у нас. Навярно си спомняте че тази пролет имаше акция за преместване на популацията от  блатни кокичета от трасето на магистрала " Марица " в района на Димитровградското село Ябълково. 

Неактивен 7george

  • Герой на БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • ********
  • Публикации: 2841
  • Activity:
    1%
  • Пол: Мъж
  • Какторжник, по лесните видове
Re: интересни и смешни нещица
« Отговор #232 -: Декември 08, 2012, 09:19:21 pm »
http://forums.gardenweb.com/forums/load/cacti/msg091959546875.html
Асма/пергола с хилоцереус в Калифорния някъде. Пишат, че издържа на лек замръзлек и връзва плод!
== Лятото идва! ==
Every day above ground is a great day!

Неактивен troll

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 549
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Кактусистки психоаналитик а.к.а. ПСИХО
Re: интересни и смешни нещица
« Отговор #233 -: Декември 09, 2012, 05:48:00 am »
7Георги!
Що не ме представиш?
Та да съ запознаем, тъй да се рече.
Уффф!
Май трябва да сменя стила, щото тук на регистрацияте има интелектуален ценз.
Кога била приета България в ЕС?
Добре, че на някой не му хрумна да покаже картинка на кактус и който го познае влиза, който не го познае - виси отвън.
Чувствам се задължен да поясня, че 7Джордж не ме познава и не е отговорен за всички неща, които ще направя или няма да направя тук.
Аз за туй го моля да ме представи. ;)
Но той е изцяло отговорен, за това, че се регистрирах тук.
В същност, аз обичам чаени рози.
Обикновено всеки 8 март купувам на женорята рози в саксия, които поседят в къщи, а после ги изнасям навън т.е. пресаждам в земята. Тоз път обаче си купих розите наесен и смятам да ги чувам цяла зима вътре, а после ще видим. Та тогава видях кактус в магазина и ми хареса и си го купих. И сега имам 3 рози и кактус. Но докато с розите имам един голям опит, то с кактуса не е така. Следвам мъдрите съсвети на 7Г и кактуса върви отлично т.е. зае... зарезал съм го на едно място и кат се сетя му сипвам по малко вода, а той е още зелен.

Ако имаш два цъфнали какгуси дай единия на мен

Неактивен melaleuca

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 2283
  • Activity:
    0%
Re: интересни и смешни нещица
« Отговор #234 -: Декември 09, 2012, 05:00:42 pm »

Неактивен Neli Maneva

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 826
  • Activity:
    0%
  • Пол: Жена
  • бодливка
Re: интересни и смешни нещица
« Отговор #235 -: Декември 12, 2012, 01:17:44 pm »
върхът на щастието  (rofl)

Неактивен kalinaalena

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1017
  • Activity:
    0%
Re: интересни и смешни нещица
« Отговор #236 -: Декември 12, 2012, 01:52:32 pm »
:D :D :D Щастлива и замислена...дали ще мога да ги изям всичките преди да се развалят

Неактивен vagrantsf

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 497
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • СВОБОДА , РАВЕНСТВО , ПИРАТСТВО !
Re: интересни и смешни нещица
« Отговор #237 -: Декември 12, 2012, 02:04:51 pm »


Галине , този некролог е постоянното присъствие в потфейлът ми  ;(

Неактивен troll

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 549
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Кактусистки психоаналитик а.к.а. ПСИХО
Re: интересни и смешни нещица
« Отговор #238 -: Декември 16, 2012, 03:05:53 am »
Днес е 15 декември!(при мен все още е)
От днес до 15 март съм длъжен да карам в прекрасната провинция, в която живея със зимни гуми.
Това е добре!
Аз иначе съм организиран и се справям о време, ма тоз път, щото нямаше сняг почнах да ги сменям в четвъртък.
Първата я смених за 12 минути и си викам: Още три по 15 минути.Значи един час с прибирането на инструмента.
Да! Ама не!
Втората я смених за час и половина, а следващите две на другия ден, в петък.
Има, значи, някакво тъпо правило, че гайките дето затягат джантите не трябва да са от неръждавейка. И ги правят от мека стомана. Обаче с капишон от неръждавейка. И понеже гайката рано или  късно ръждясва и надува капишона ивече не можеш да го отвъртиш и тогава режеш т.е. късаш капишона и минаваш на голи, ръждясали гайки.
Добре де!
Купуваш си нови!




Счупих и два камъка, ма кой му пука?
Ако имаш два цъфнали какгуси дай единия на мен

Неактивен 7george

  • Герой на БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • ********
  • Публикации: 2841
  • Activity:
    1%
  • Пол: Мъж
  • Какторжник, по лесните видове
Re: интересни и смешни нещица
« Отговор #239 -: Декември 16, 2012, 03:17:46 am »
Аз понеже ги слагам зимните джанти на 15-ти октомври, вече съм забравил за всичко. Ама не, при вас трябва всичко да е .. особено, да не се изгубите като идентичност. Бе твойте гайки да не са на 38 години, мойте са си добре още?  (think)
== Лятото идва! ==
Every day above ground is a great day!

Кактус БГ

Re: интересни и смешни нещица
« Отговор #239 -: Декември 16, 2012, 03:17:46 am »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33