Автор Тема: Отново в играта))  (Прочетена 5716 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Didaki

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 15
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Скайп ngaunga
Отново в играта))
« -: Август 20, 2013, 08:56:09 am »
Привет на всички кактусисти! (hi)Наверно някои ме помнят а други не-изминаха 5 години от моето отсъствие в общтността на кактусистите.....Аз съм Дидо от Русе "Didocactus" :)И така преди тия 5 години се случиха някои събития които бяха не съвсем приятни за мен-жена ми ме напусна,изпаднах в финансова криза и депресия и тн...в следствие на което бях принуден да се разделя със хобито си :(Помня че тогава форума се казваше Инкафловер и там имах много приятели с които впоследствие изгубих връзка :(Знам че накрая се получиха някои недуразумения с някои потребители на оня форум и имахме пререкания за което се извинявам и моля да ми простят-тогава беше много труден период за мен......И така през тия 5 години минах през много препятствия и неволи но накрая успях да си уредя живота и да се захвана с хобито си-вече си имам своя малка къщурка с дворче и мога да си позволя да си направя една средна колекцийка от кактуси ;)Вчера завърших оранжерийката-не е кой знае колко голяма-в сравнение с предишната ми 150м2  :Dно бива :)И така започвам да събирам нова колекция от кактуси и сукуленти но понеже мястото ми не позволява както преди да отглеждам всичко наред ще колекционирам само най любимите си видове-имам място за около 200 големи растения....Преди няколко дни насях доста семена от старата ми реколта 2007-2008 год но не знам дали ще покълнат :(надявам се...има доста редки видове.И накрая ще се радвам ако отново ме приемете във вашето малко общество и отново бъдем приятели (handshake)На първо време мога само да купувам кактуси-нямам за размяна-ще се радвам на предложения.По късно ще направя списък на любимите си видове и родове....Моля ако Антон от СФ види тая тема да ми пише в скайпа или да ми се обади по тел.
Поздрави на всички кактусисти:Дидо

Неактивен kalinaalena

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1017
  • Activity:
    0%
Re: Отново в играта))
« Отговор #1 -: Август 20, 2013, 09:10:20 am »
Добре дошъл.

Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси
Re: Отново в играта))
« Отговор #2 -: Август 20, 2013, 10:40:18 am »
Уелкъм!  (beer) (handshake)

Неактивен scleri

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1138
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
Re: Отново в играта))
« Отговор #3 -: Август 20, 2013, 10:50:47 am »

Здрасти Дидо.
Радвам се че в края на краищата нещата са се подредили.  Добре дошъл отново сред любителите на тръните. Като ти познавам характера сигурен съм че скоро новата ти оранжерия ще се окаже малка.
Успех.

Неактивен kalinaalena

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1017
  • Activity:
    0%
Re: Отново в играта))
« Отговор #4 -: Август 20, 2013, 11:04:55 am »
На първо време мога само да купувам кактуси-нямам за размяна-ще се радвам на предложения.
На стар краставичар краставици как се продават? :)

Неактивен Clement

  • Герой на Кактус БГ
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1469
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Kaktusi on the wii !!!
Re: Отново в играта))
« Отговор #5 -: Август 20, 2013, 11:44:03 am »
Welcome back ;)
kaktusi za prodavane

http://cactus-bg.com/clement/

Неактивен Didaki

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 15
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Скайп ngaunga
Re: Отново в играта))
« Отговор #6 -: Август 20, 2013, 01:56:54 pm »
На първо време мога само да купувам кактуси-нямам за размяна-ще се радвам на предложения.
На стар краставичар краставици как се продават? :)
Еми омайваш го че твоите са по криви и са със тиквени семки :D
« Последна редакция: Август 20, 2013, 02:33:42 pm от Didaki »

guest8

  • Гост
Re: Отново в играта))
« Отговор #7 -: Август 20, 2013, 03:28:21 pm »
добре дошъл в Играта !
(само да не е The Hunger Games  (rofl)  8) (rofl) )

Неактивен asensy

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1288
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
Re: Отново в играта))
« Отговор #8 -: Август 20, 2013, 07:19:30 pm »
Добре дошъл!

Неактивен Nick

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 219
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
Re: Отново в играта))
« Отговор #9 -: Август 20, 2013, 07:20:32 pm »
 (y)

Неактивен melaleuca

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 2283
  • Activity:
    0%
Re: Отново в играта))
« Отговор #10 -: Август 20, 2013, 08:32:34 pm »
 (y) (d)

Неактивен Vio

  • Списващи
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 189
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
Re: Отново в играта))
« Отговор #11 -: Август 20, 2013, 11:05:18 pm »
 (beer) (d) (d) (d) (beer)

Неактивен exotica

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1531
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Кактопат чепат
Re: Отново в играта))
« Отговор #12 -: Август 21, 2013, 12:13:56 am »
Чудесно е, когато изоставили крастата пак се връщат да зачесват! (rofl) Познавам те непряко, виждал съм наживо твои тръни, слушал съм приказки… В старото Дружество «Екзотика» имаше един председател (Бай Милан, Бог да го прости), който обичаше често да цитира една сръбска поговорка - не е важно какво е било, а какво ще бъде. Успех на новия ти старт! (beer)
Поздрави, Андрей

Неактивен SPINY

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 977
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
Re: Отново в играта))
« Отговор #13 -: Август 21, 2013, 07:56:12 am »
Здрасти и добре дошъл !  (y) То е тъй - от крастата си човек не може да избяга  :)
Покажи новата оранжерия. От какво я направи ?

Неактивен Didaki

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 15
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Скайп ngaunga
Re: Отново в играта))
« Отговор #14 -: Август 21, 2013, 08:18:07 am »
Здрасти и добре дошъл !  (y) То е тъй - от крастата си човек не може да избяга  :)
Покажи новата оранжерия. От какво я направи ?
Благодаря на всички за топлото посрещане и пожеланията!Оранжерията я направих от метални профили и 8 мм поликарбонат,прилепена е към къщата-около 10 м2,съвсем скромна е но мен ме устройва за основната колекция а по едрите и устойчиви видове като опунции,ехиноцереуси и тн. лятото могат да бъдат на двора а зимата в мазата.Из тия дни ще направя снимки и ще кача на форума....Рафтовете ги направих дървени напоени с яхтен лак не знам дали е много удачно,до сега винаги съм ги правил тухлени....
пп:Особенно много ме интересуват всички производни на астрофитуми,тоест хибриди като кабуто,ондзука и тн...Ако някой предлага семена,семеначета и големи растения за продажба да ми пише в лс!Това ми е най,най любимия род кактуси)))

ппп:Моля ако някой има телефонния номер на Антон от Сф (Лофопорко)е ника му на форума да ми го даде че съм го затрил някъде...
пппп:Спец поздрави и на Ирина (Инка),знам със сигурност че е на форума но не знам под какъв ник...Сигурно ми е малко сърдитичка но се надявам да ми прости...Ще се радвам да си побъбря с нея и да разбера докъде е стигнала с бодливците...Навремето се беше захванала с нещо грандиозно като мен))
пппп:Урааа,току що надигнах капака на инкубатора и един вид ми е покълнал,познайте кой?)))"iirgened ainogerbO" Надявам се и другите да тръгнат,все пак 5-6 год в пакетчета не е малко.....
« Последна редакция: Август 21, 2013, 08:57:16 am от Didaki »

Кактус БГ

Re: Отново в играта))
« Отговор #14 -: Август 21, 2013, 08:18:07 am »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33