Автор Тема: Склерито приема поздравления и съболезнования  (Прочетена 8410 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен scleri

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1138
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
От два дена вече съм не само склери, но и пенсионер.

Купих си бастун, и броеница само че забравих къде съм ги сложил. 

Съжалявам че го казвам. Винаги съм бил против когато се говори лошо за България, но наистина живеем в сбъркана държава. Уж пенсионерите са много, уж трябва да се увеличава пенсионната възраст защото НОИ е пред фалит, а аз на петдесет и две без да имам никакво желание миналата сутрин се събудих пенсионер. Хубавото в цялата история е че сега ще имам повече време за любимите трънчета.


Неактивен debel65

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 361
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • живота ми е трънче
Re: Склерито приема поздравления и съболезнования
« Отговор #1 -: Ноември 14, 2013, 12:25:30 pm »
Честито  (y) :D (beer) (dance)

Неактивен Clement

  • Герой на Кактус БГ
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1469
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Kaktusi on the wii !!!
Re: Склерито приема поздравления и съболезнования
« Отговор #2 -: Ноември 14, 2013, 01:02:25 pm »
4estito :)

Mnogo mlad si za da si pensioner :D imash kysmet :)
kaktusi za prodavane

http://cactus-bg.com/clement/

Неактивен bricki

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 444
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • новобранец ;)
Re: Склерито приема поздравления и съболезнования
« Отговор #3 -: Ноември 14, 2013, 01:06:10 pm »
Честито и от мен!  (d)
И аз мисля, че е по-хубаво да си млад пенсионер!
Пожелавам ти още дъъъълго време да можеш да се радваш на трънчетата си ..... и на пенсията!  ;)
 (sun) (f) (sun)

Неактивен Valyo

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 446
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
Re: Склерито приема поздравления и съболезнования
« Отговор #4 -: Ноември 14, 2013, 01:17:11 pm »
Погледнато по-философски, трудно ми е да определя дали да те поздравявам с пенсионирането ти или не. По-скоро не. Не мисля, че човек на твоята възраст трябва да се радва, че е пенсионер, пък и усещам, че и ти не си очарован от настоящето си. Сигурен съм, че ще си намериш подходяща и устройваща те работа. Ти не си човек, дето ще се застоиш и ще си въртиш броеницата, дато не можеш да намериш :). Но е вярно, че сега ще отделяш много повече време за любимото си хоби - кактусите. А и тайничко се надявам, че ще имаш и време да отскачаш и към някои от нас, да видиш на живо бодлите ни ;). Аз ще те чакам с радост във Варна!
Бъди жив и здрав, млади ми пенсионерю! Семейство, приятели и любимо хоби - нека те изпълват живота ти с радост и щастие! (handshake)
Valyo

Неактивен Neli Maneva

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 826
  • Activity:
    0%
  • Пол: Жена
  • бодливка
Re: Склерито приема поздравления и съболезнования
« Отговор #5 -: Ноември 14, 2013, 02:01:20 pm »
То не е лошо човек да остарява, даже погледнато от моята камбанария е много хубаво, ама да го остареят на сила не е хубаво. Въпреки всичко, щом са решили, че си стар и са ти дали пътя..., дано пък да вземаш пенсия най-малко 40 години  :) Сигурна съм, че ще си намериш занимания, човек в разцвета на силите си, пък представяш ли си да ти дадат европейска пенсия и да можеш да ходиш по екскурзии, ехеееееееее като тебе няма да има. Ако имахме нормални доходи, нямаше да се притесняваме от момента на пенсионирането си. Склери пожелавам ти много, ама много здраве, та да се радваш на всичко което си градил, ето дошло е времето да му се порадваш  :)
И като тръгнеш на ескурзия предполагам, че първо ще пообиколиш българските кактусисти, да не пропуснеш дестинация Кубрат  ;)

Неактивен SPINY

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 977
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
Re: Склерито приема поздравления и съболезнования
« Отговор #6 -: Ноември 14, 2013, 02:27:35 pm »
Градски , подготвил съм ти малко подаръче ...... и тъкмо ще има повод да ти го дам  ;)

Неактивен Vio

  • Списващи
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 189
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
Re: Склерито приема поздравления и съболезнования
« Отговор #7 -: Ноември 14, 2013, 04:15:22 pm »
Честито!  (sun)  (y) (hi) (party)

Неактивен kastoris

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 76
  • Activity:
    0%
Re: Склерито приема поздравления и съболезнования
« Отговор #8 -: Ноември 14, 2013, 04:26:07 pm »
И от мен честито ! Щом тъпата система е решила да ти подари пари, взимай ги и им се радвай дълги години! А ти си достатъчно млад , за да си намериш по-хубава и по-платена работа ! Пожелавам ти го !

Неактивен el pistolero

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1484
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пън Шуй и сумо инструктор по оригами каланетика
Re: Склерито приема поздравления и съболезнования
« Отговор #9 -: Ноември 14, 2013, 04:44:21 pm »
Ами честито scleri, сега остава да пуснеш едно тото, да ти се падне шестица и да вземеш една прилична добавка към пенсията с която да пообиколиш разни южноамерикански хабитати  (y)

Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси
Re: Склерито приема поздравления и съболезнования
« Отговор #10 -: Ноември 14, 2013, 05:24:09 pm »
Хех, Склери! Жив и здрав да си и дълги години да си харчиш пенсията. ;) По-скоро ти завиждам отколкото да те мисля.. (y) И докато намериш какво да правиш през свободното си време, може да си хванеш бастуня и броеницата и да прескочиш другата седмица до Чифлика на сБирката ни.  (y)

Неактивен Andromir Popov

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1064
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
Re: Склерито приема поздравления и съболезнования
« Отговор #11 -: Ноември 14, 2013, 07:19:27 pm »
Поздравявам те с успешното пенсиониране/да даде Господ на всеки,защото не  всеки може да дочака този миг/.Освен това ти си по млад от мене със 6 години,а аз на този момент не мога и да си помисля за това.Освен това ще имаш много свободно време да отдаваш на любимото хоби.Пожелавам ти от все сърце здраве,щастие и дълъг живот  и да вземаш повече участие във форума,защото от тебе могат да се научат много неща,които не знаем.

Неактивен scleri

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1138
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
Re: Склерито приема поздравления и съболезнования
« Отговор #12 -: Ноември 14, 2013, 09:55:03 pm »

Благодаря на всички за добрите думи.
Пожелавам ви да сте живи и здрави и да не усетите как ще му дойде времето и вие да се пенсионирате, а сега междувременно трябва да работите по-усърдно защото още един пенсионер чака на вас младите да му заработите пенсийката. 

Честно казано сега съм като ударен с мокър парцал. Хем си викам край на среднощните повиквания, край на петнайсет часовите работни дни / е не всеки ден де / , хем като наближа управлението нещо ми стяга гърлото. Все пак двайсет и осем години, като се замислиш повече от половината ми живот е минал там. 


Джони, благодаря за поканата, но .... Тука можех да измисля поне десет причини да се оправдая, но истината е че някак сега не ми се ходи никъде.
Да сме живи и здрави. До оправя цялата бюрокрация която ме чака, да свикна с мисълта, да реша от тук нататък на къде, и след това като се отворя на обикаляне. Ще се криете от мен.

Неактивен exotica

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1531
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Кактопат чепат
Re: Склерито приема поздравления и съболезнования
« Отговор #13 -: Ноември 14, 2013, 11:03:14 pm »
Старо лично мое и за мен си размишление по въпроса е, че след като се изучи и поработи !малко! човек, трябва да се пенсионира. Става на 30 - пенсия до 60, да може спокойно да се посвети на къща, жена, деца, хоби, пътешествия и удоволствия, а после работа, докато не бъде освидетелстван за негодност и после пак пенсия доживот… Не е ли най-човешко така?

(Боже, как искам да съм пенсионер, но здрав, млад и силен, Боже)!

Съжалявам, scleri, че са те боднали, но, макар и с по-малко кинти, ще имаш много повече лично време, което е неоценимо! Можеш да правиш каквото си поискаш в "работно" за други време, даже да изкарваш допълнителни кинти, но само, ако ти е кеф! Действай, човеко, не се спичай! (y)
Поздрави, Андрей

Неактивен Milena_Orchid

  • Глобален модератор
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1524
  • Activity:
    0%
  • Пол: Жена
  • Орхидея сред кактуси
    • M&J Cactus
Re: Склерито приема поздравления и съболезнования
« Отговор #14 -: Ноември 14, 2013, 11:52:42 pm »
Склери, поздравявам те с тази песен. :)


Кактус БГ

Re: Склерито приема поздравления и съболезнования
« Отговор #14 -: Ноември 14, 2013, 11:52:42 pm »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33