Автор Тема: Поради какви причини се карат българските кактус (ари-исти-каквитоидае)  (Прочетена 6894 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси
В последно време често срещам фразата "да не стане като в кактусарския форум"..  (rofl)

Аз, както и по-младите кактусари сме пропуснали какво е станало в кактусарския форум или "форума на Инка" както повечето от нас го знаем. Понеже не успях да изкарам от уебархивите на нито една от големите корпорации някаква информация по този въпрос, ще помоля знаещите, и евентуално участниците в това което е станало там да споделят. На мен не ми звучи зловещо де.. :)

Кой ще е първи?

Неактивен 7george

  • Герой на БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • ********
  • Публикации: 2847
  • Activity:
    1.2%
  • Пол: Мъж
  • Какторжник, по лесните видове
Национални особености предполагам, щото го има и по други български форуми. Незачитане на чуждото мнение. Възпитание от онава, тоталитарното време. Трябва ли много да пишем по въпроса. Десерта ме чака.
== Лятото идва! ==
Every day above ground is a great day!

Неактивен Neli Maneva

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 826
  • Activity:
    0%
  • Пол: Жена
  • бодливка
Кой ще е толкова смел да напише тука  ;) Какво да е станало Джони.......нищо по-различно от това което става тук в момента. Само ти дето триеш и слагаш някакъв ред като домакин  от което някои не са доволни :D Трябва да се правят компромиси  :) Както в едно семейство, всеки си мисли, че е прав за себе си, но дали за другият е така!? Трябва да сме толерантни  :)

Неактивен dobis

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 31
  • Activity:
    0%
А ,сигурно пак са си мерили.... на кой тръните са по дълги  (rofl) (rofl) (rofl)


Джони ...по наше село има една приказка  - Като го видиш едно такова рядко , не хвърляй камък , че ще те оплиска...

Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси

Джони ...по наше село има една приказка  - Като го видиш едно такова рядко , не хвърляй камък , че ще те оплиска...

Обясни го това на човек затънал в лайна до кръста..  :P Нема се пуашим, я!  (rofl)

Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси

Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси
Много интересно става.. защо никой не иска да каже какво е станало едно време ...? ;)

Заради липса на интерес, мисля да закрия темата.  :P


Неактивен exotica

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1531
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Кактопат чепат
Нужно ли е да се ровят стари засъхнали акита?

Какво интересно има, че да си заслужава темата?
Защо се карат приятели? Защо се карат съпрузи? Защо се карат неприятели? Защо се карат политици, специалисти и неспециалисти, учени и неучени, българи и чужденци, в България и в страните, в които си се карат…

Безцелна тема.
« Последна редакция: Декември 22, 2013, 12:16:05 am от exotica »
Поздрави, Андрей

Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси
Нужно ли е да се ровят стари засъхнали акита?

Дам.. както е известно, умните се учат от грешките си... а мъдрите от грешките на другите. :)

Но, всички обичат жълтите вестници и клюките. Всички се сещате за един много хубав фЮлм от Австралия за един ловец на крокодили - Дънди Крокодила. Там, в тоз филм аз се впечатлих от елегантното и просто решаване на проблемите в малките общности, селца и градчета. :) Някой сеща ли се за тази аборигенска техника? (rofl)

Неактивен troll

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 549
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Кактусистки психоаналитик а.к.а. ПСИХО
Яснооооо!
Пак трябва да ви мия сапуна от очите с градинския маркуч!
Караницата е осиране на взаимотношенията между хора, които нямат какво да делят.
Няма победители! всички са победени.
Никой не иска да си спомня и говори за това и само Джон рие със завидна упоритост.
Например е трудно да се скараш с Джон. А с мен?
 (rofl)
Ако имаш два цъфнали какгуси дай единия на мен

Неактивен troll

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 549
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Кактусистки психоаналитик а.к.а. ПСИХО
Аз изобщо съзиръм у Джон една склонност да ръчка чудовището дето спи, без да го познава и с идеята, че  ще се справи с него, като го остави да се умори от екшън. Туй, с което Джон не може да се справи, а и май не разбира, са спомените.
 (rofl)
Ако имаш два цъфнали какгуси дай единия на мен

Неактивен 7george

  • Герой на БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • ********
  • Публикации: 2847
  • Activity:
    1.2%
  • Пол: Мъж
  • Какторжник, по лесните видове
Аз изобщо съзиръм у Джон една склонност да ръчка чудовището дето спи, без да го познава и с идеята, че  ще се справи с него, като го остави да се умори от екшън. Туй, с което Джон не може да се справи, а и май не разбира, са спомените.
 (rofl)
(rofl) (rofl) (rofl) (rofl)
Трола е победим! Мога да заявя. Но той мутира, преражда се до безкрай... И тук на редовия потрЕбител не му остава нищо друго, освен да го приеме такъв, какъвто си е.  (bear) (bear)

Троле, ти мен уважаваш ли ме?  (mm) А знаеш ли, защо аз нямам собствен Форум? Щото аз щях там половината, ей така предварително и профилактично, да ги поизгоня. Щото ме гледат накриво или щото им нямам доверие.
Затова ходя по разни форуми и..  много внимавам какво...  ям и пия там.  (beer)  ;)
== Лятото идва! ==
Every day above ground is a great day!

Неактивен troll

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 549
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Кактусистки психоаналитик а.к.а. ПСИХО
Е как да не те уважавам!
Много те уважавам даже!
Ти си моя ботанико-академичен фар в кактусовото море и сукулентно де, и сукулентно.
 (handshake) (bear) (bow)
Та нека ти разкажа една истинска случка от Съдебните зали в България:
Манго и Айшето са развеждат по молба на Айше:
"Уважаеми г-да Съдии! Начи, първата година Манго много ме уважаваше! По три-4 пъти на ден ме уважаваше, а после по един път на седмица, а ся въобще не ме уважава."
Манго започва обяснението:
"Драги г-да Съдии! Сами разбирате, що не ви наричам уважаеми..."
 (rofl)
 
Ако имаш два цъфнали какгуси дай единия на мен

Неактивен troll

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 549
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Кактусистки психоаналитик а.к.а. ПСИХО
А да не казвам, колко ги е страх БГ кактусджиите, че и тоз форум ша пусни кепенците.
И предпазливо си мълчат.
Само нии с Джордж и по-точно аз, сме кат тоз хипопотам:
Винаги имам какво да споделя!
Ако имаш два цъфнали какгуси дай единия на мен

Неактивен Neli Maneva

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 826
  • Activity:
    0%
  • Пол: Жена
  • бодливка
Чак пък да ни е страх  :^) то има и други начини кактусарите да си общуваме, ама друго си е да си покажеш тръните на разбиращи хора и разбира се очакваш да видиш и тръните на не толкоз познати хора  ;) Хубаво е да има такова местенце  :) И тук едни предколедни благодарности на Джони и Милена, че ни изтъпряват такива каквито сме и не жалят свободното си време   (f)

Кактус БГ


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33