Автор Тема: Чужди растения със свои пари  (Прочетена 10444 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Toni

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 11
  • Activity:
    0%
Re: Чужди растения със свои пари
« Отговор #15 -: Ноември 07, 2013, 10:04:27 am »
 |-)Скъпи приятели,Искам да кажа няколко думи в защита на Керин.Чудесно е да имаме във форума млади хора.Младежа е много компетентен и много ми помогна с познанията си.Всички деца искат по-бързо да пораснат и фантазията им работи да се виждат и представят по-големи.Трябва да му простите за некоректната постъпка и да му помагаме за колекцията.Нима ние сме безгрешни?Не бъдете твърде строги,моля Ви! :*Човешката психика е такава:децата мечтаят да са по-големи,а въздрастните да са по-млади ... (bear) ;)

Неактивен el pistolero

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1484
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пън Шуй и сумо инструктор по оригами каланетика
Re: Чужди растения със свои пари
« Отговор #16 -: Ноември 07, 2013, 11:50:19 am »
Аз мисля, че повчечето сме му простили и разбрали. После поне аз съм комуникирал на ЛС с Керин във форума съвсем културно и нормално и не виждам причина да не е така.
А тази тема е отпреди година и мисля, че няма нищо общо с новите терзания и филми които се развиват нейде извън форума и писани в една друга тема, която само създадетелят и знае за какво е.   ;)

Неактивен Vio

  • Списващи
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 189
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
Re: Чужди растения със свои пари
« Отговор #17 -: Ноември 07, 2013, 12:05:54 pm »
Здравейте съфорумци! Радослав е млад колекционер с отлични познания не само в областта на кактусите и сукулентите, но и с широк мироглед за възрастта си. Галин познавам от повече от 20 години и мога да кажа същите думи за него. Кактусите и въобще хобито свързано с природата е нещо свято и всеки посветил част от живота си и свободното си време на нещо толкова красиво и уникално носи доброта, усещане за хубавите неща от живота....Нека това да си остане така и всички лоши мисли и чувства да останат далече от всички нас!

 :) (clap) (party)

Кактус БГ

Re: Чужди растения със свои пари
« Отговор #17 -: Ноември 07, 2013, 12:05:54 pm »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33