Автор Тема: Чужди растения със свои пари  (Прочетена 9920 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен exotica

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1531
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Кактопат чепат
Чужди растения със свои пари
« -: Ноември 17, 2012, 12:22:20 am »
Не ми е приятно да отварям такава тема.

Един наистина некоректен съфорумец (за когото се писа преди време) след няколко месеца врънкане да му помогна със закупуване на желани от него трънчета от Рангел Пъков, ме набута да купя следното и така и не направи нищо, за да си плати и получи трънчетата вече месец.
Ето снимки и цени (както съм ги платил на Ранго):

16.11.2012 Mammillaria crucigera ssp. tlalocii - 8,00 лв:


16.11.2012 Stenocereus eruca 1 - 10.00 лв:


16.11.2012 Stenocereus eruca 2 - 10.00 лв:


16.11.2012 Stenocereus eruca 3 - 10.00 лв:


Моля, ако някой си хареса нещо, да ми драсне е-поща - exoticabg в gmail точка com.
Поздрави, Андрей

Неактивен exotica

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1531
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Кактопат чепат
Re: Чужди растения със свои пари
« Отговор #1 -: Ноември 29, 2012, 12:31:36 am »
Останаха eruca №№ 2 и 3. Някой иска ли ги?
Поздрави, Андрей

Неактивен Галин Моряка

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 124
  • Activity:
    0%
Re: Чужди растения със свои пари
« Отговор #2 -: Ноември 29, 2012, 05:10:38 pm »
Aндро защо не напишеш с главни букви че става въпрос за Керин, че той те е завлякъл!!! защо го спестяваш? или може би искаш и други да завлече? нека всички които четът да са наясно с това, защото той се пробва абсолютно навсякъде и където мине номера. после виж кви теми се налага да отваряш.

Неактивен exotica

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1531
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Кактопат чепат
Re: Чужди растения със свои пари
« Отговор #3 -: Ноември 29, 2012, 06:43:46 pm »
Прав си, Капитане.

Става дума за малолетен, който се представя за възрастен.
Не знам как да подходя, хем за да предпазя други, които може да пострадат от доверието и добронамереността си, хем да не нанеса травма върху детската все още психика на Радослав Керин. Към момента на преустановяване на контакта ми с него, му писах, че е добре дошъл да се запознаем отново, когато стане отговорен към думите и действията си. Не съм го обиждал и не искам да го правя. Оттогава разсъждавам по какъв начин е правилно да постъпя и аз и всички други, които са били във връзка с него, за да се представи той с истинската си самоличност, да не губи любовта към трънчетата си и да не развива злоба и отвращение…
Поздрави, Андрей

Неактивен Clement

  • Герой на Кактус БГ
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1469
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Kaktusi on the wii !!!
Re: Чужди растения със свои пари
« Отговор #4 -: Ноември 29, 2012, 07:27:19 pm »
Прав си, Капитане.

Става дума за малолетен, който се представя за възрастен.
Не знам как да подходя, хем за да предпазя други, които може да пострадат от доверието и добронамереността си, хем да не нанеса травма върху детската все още психика на Радослав Керин. Към момента на преустановяване на контакта ми с него, му писах, че е добре дошъл да се запознаем отново, когато стане отговорен към думите и действията си. Не съм го обиждал и не искам да го правя. Оттогава разсъждавам по какъв начин е правилно да постъпя и аз и всички други, които са били във връзка с него, за да се представи той с истинската си самоличност, да не губи любовта към трънчетата си и да не развива злоба и отвращение…

Merci Andro :)

as si Mislq kakto Galin , kogato nqkoi ne e korekten , da se kasva pred vsi4ki , pone da ne se zanimavame pove4e s tqh. Tos Kerin otdavna sym go blokiral na vsqkade kade moje da se blokira . tuk , Facebook et t.n.
kaktusi za prodavane

http://cactus-bg.com/clement/

Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси
Re: Чужди растения със свои пари
« Отговор #5 -: Ноември 29, 2012, 07:34:34 pm »
Интересното е, че Радо успешно успя да "навърже" почти всички пишещи във форума, като се представя за шеф на банков клон и стар, врял и кипял кактусист.. В началото мислех да блокирам достъпа му до форума, но го съжалих и не го направих.  (nod)

Неактивен el pistolero

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1484
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пън Шуй и сумо инструктор по оригами каланетика
Re: Чужди растения със свои пари
« Отговор #6 -: Ноември 29, 2012, 07:38:06 pm »
Интересното е че и той прочете темата днес следобед (докато четях поста на Галин моряка видях индикацията горе над темата), а нищо не каза в своя защита. Явно няма какво да каже, защото е очевидно какво прави и то щом на толкова много места се е оакал така здраво, а вкарването му от Джони в "черния списък" на некоректни участници в поръчки преди време си е било съвсем на място.


Неактивен el pistolero

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1484
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пън Шуй и сумо инструктор по оригами каланетика
Re: Чужди растения със свои пари
« Отговор #7 -: Ноември 29, 2012, 07:43:39 pm »
Интересното е, че Радо успешно успя да "навърже" почти всички пишещи във форума, като се представя за шеф на банков клон и стар, врял и кипял кактусист.. В началото мислех да блокирам достъпа му до форума, но го съжалих и не го направих.  (nod)

Е, не знам за другите, но по високопарния му тон като ме подпитваше на ЛС преди за поръчки от Хайек и Дохналик дали няма да правя, че да го включа, аз усетих нещо доста фалшивещо в целия начин на изказ и оттам нататък не съм контактувал с тази персона по никакъв начин. Ако беше казал и на мен приказката за банковия клон с лехите от пелецифори в градинката сигурно съвсем щях да се разсмея (devil)
Добряци сте вие- не сте могли и да си помислите, че някой занимаващ се с кактуси може да е такъв мошеник. :)

Неактивен vagrantsf

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 497
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • СВОБОДА , РАВЕНСТВО , ПИРАТСТВО !
Re: Чужди растения със свои пари
« Отговор #8 -: Ноември 29, 2012, 07:52:52 pm »
Ако си беше казал че е дете , че се интересува от тръни и иска някой да му подари нещо защото няма достатъчно средства , съм сигурен че всеки би откликнал и сега щеше да има завидна за възрастта си колекция  :) ... много повече от това , което има.
Надявам се да разбере , че пътя по който е тръгнал не е много добър и сега му е времето да спре и да намери сили да се извини , мисля че засегнатите ще го оценят.
« Последна редакция: Ноември 29, 2012, 07:59:50 pm от vagrantsf »

Неактивен melaleuca

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 2283
  • Activity:
    0%
Re: Чужди растения със свои пари
« Отговор #9 -: Ноември 29, 2012, 08:50:26 pm »
Лично аз отговарям тази тема сспециално за Радослав Керин! На мен не ми пука за тях! Никакво срещане за истински кактусари! Не се приема окончателна среща на сбирката! Отначало запознах с него преди няколко месеца и почти година! И така приех неговия контакт във профила на фейсбук и скайп! Ето сега виж какво накрая,той е нищо като долнопробни детински работи! Разбрах,че той е някаде 14-15 години,а други говореше че той работи като банкер,по скоро чистач!
Сега вече блокира неговия профил! Не ми се занимава със детинска работа! Съжалявам на истински отговорност!
Това тук във форума е втора възраст и говорехме за кактуси и те изисква наука нали?

Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси
Re: Чужди растения със свои пари
« Отговор #10 -: Ноември 29, 2012, 08:52:30 pm »
...
Надявам се да разбере , че пътя по който е тръгнал не е много добър и сега му е времето да спре и да намери сили да се извини , мисля че засегнатите ще го оценят.

Има някакви шансове. (nod)

Неактивен vagrantsf

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 497
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • СВОБОДА , РАВЕНСТВО , ПИРАТСТВО !
Re: Чужди растения със свои пари
« Отговор #11 -: Ноември 29, 2012, 08:57:24 pm »
Отглеждането на кактуси е и удовиствие Галине :-)

Неактивен melaleuca

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 2283
  • Activity:
    0%
Re: Чужди растения със свои пари
« Отговор #12 -: Ноември 29, 2012, 09:03:18 pm »
Отглеждането на кактуси е и удовиствие Галине :-)

Любими,коя от двете Галински?

Неактивен vagrantsf

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 497
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • СВОБОДА , РАВЕНСТВО , ПИРАТСТВО !
Re: Чужди растения със свои пари
« Отговор #13 -: Ноември 29, 2012, 09:09:16 pm »
Не те разбрах Галине ?  За мен отглеждането на кактуси е удоволствие :-)

Неактивен melaleuca

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 2283
  • Activity:
    0%
Re: Чужди растения със свои пари
« Отговор #14 -: Ноември 29, 2012, 09:10:06 pm »
Не те разбрах Галине ?  За мен отглеждането на кактуси е удоволствие :-)

Прав си! Шегувам се! Наздраве! (d)

Кактус БГ

Re: Чужди растения със свои пари
« Отговор #14 -: Ноември 29, 2012, 09:10:06 pm »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33