Автор Тема: СПАМ за БЕК  (Прочетена 11368 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен troll

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 549
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Кактусистки психоаналитик а.к.а. ПСИХО
СПАМ за БЕК
« -: Февруари 15, 2013, 06:01:25 am »
Идвам тук, щото тук е моето място и кво да видя? Аз и двама гости разглеждаме тук.
Викам си, чай да напиша нещо та да има кво да гледат и да не им е скучно.
Начи!
БЕК това е една много добра идея!
Хем е българско, хем е за кактуси!
А и е енциклопедия!
 :)
Ако имаш два цъфнали какгуси дай единия на мен

Неактивен 7george

  • Герой на БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • ********
  • Публикации: 2841
  • Activity:
    1%
  • Пол: Мъж
  • Какторжник, по лесните видове
Re: СПАМ за БЕК
« Отговор #1 -: Февруари 15, 2013, 06:15:18 am »
 :)
Канализирането на спама също е добра идея. Щото който не го прави си замацва целия форум. Сещам се за Anger management. Тука още Зарезан. Ей, не си зарязах лозичката, нищо - имам два месеца още, с толкова закъснява пролетта по тия места.  (beer)
Тва е щото нямам време за нищо от писане в БЕК.  :D Неска - 3 статии, буква по буква, символ по символ, бит по бит. Изгризах молива да творя и компилирам. Абе не остана - след година, две, ще я свършим, особено ако не откриват нови видове.
« Последна редакция: Февруари 15, 2013, 06:24:33 am от 7george »
== Лятото идва! ==
Every day above ground is a great day!

Неактивен Clement

  • Герой на Кактус БГ
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1469
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Kaktusi on the wii !!!
Re: СПАМ за БЕК
« Отговор #2 -: Февруари 15, 2013, 09:14:15 am »
vi dvamata alo se sreshtate na jivo  , ne snam dali edin den shte mojete das e razdelite :D

 :D :D :D :D

kaktusi za prodavane

http://cactus-bg.com/clement/

Неактивен troll

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 549
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Кактусистки психоаналитик а.к.а. ПСИХО
Re: СПАМ за БЕК
« Отговор #3 -: Февруари 16, 2013, 05:17:49 am »
Nie s 7George si pishem tai ot edno 5-6 godini, mai, po razlichni forumi. No sme mnogo razlichni. Toi e foto zvezda i go ima sniman po vsichki forumi, dokato az tana v mrak i neizvestnost. Vsachnost tova e parvia i edinstven forum, v kojto publikuvam snimki svarzani s moiata lichnost.
Ta 7George izigra vajna rolia v moia jivot. Poneje ne moje da se udarji i publikuva navsiakade snimki na cafnalite si kaktusi i az kato gi vidiah ... i glei kvo stana. Razvih se. Tova me dokara i tuk.
Az inache sam krotak i bezobiden. V Kanada otkrih darvoobrabotvaneto, koeto me radva izkluchitelno i sega sam nechtasten, che kaktuscheta, domati i rozi se razpolagat na rabotnia mi tezgiah, no skoro shte im napravim kashta.
 (rofl)
Ако имаш два цъфнали какгуси дай единия на мен

Неактивен 7george

  • Герой на БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • ********
  • Публикации: 2841
  • Activity:
    1%
  • Пол: Мъж
  • Какторжник, по лесните видове
Re: СПАМ за БЕК
« Отговор #4 -: Февруари 16, 2013, 05:42:04 pm »
vi dvamata alo se sreshtate na jivo  , ne snam dali edin den shte mojete das e razdelite :D

 :D :D :D :D
Клемент, както винаги - откровен до болка.  :) Такива са непокорните гали, още от римско време.
Чети кво пише Трола, няма да сбъркаш..  8)  (coffee) Аз просто нямам какво да добавя.
== Лятото идва! ==
Every day above ground is a great day!

Неактивен el pistolero

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1484
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пън Шуй и сумо инструктор по оригами каланетика
Re: СПАМ за БЕК
« Отговор #5 -: Февруари 16, 2013, 06:53:10 pm »
Навигацията в БЕК ми се струва доста забутана, трябва да се мине през около 857 страници докато излезе списъка с родовете и видовете... освен ако не влезеш с директен линк към тях.

Неактивен melaleuca

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 2283
  • Activity:
    0%
Re: СПАМ за БЕК
« Отговор #6 -: Февруари 16, 2013, 06:54:04 pm »
Навигацията в БЕК ми се струва доста забутана, трябва да се мине през около 857 страници докато излезе списъка с родовете и видовете... освен ако не влезеш с директен линк към тях.

Стояне,До кога чакам да публиквам твойте снимки в тая българска енциклопедия?

Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси
Re: СПАМ за БЕК
« Отговор #7 -: Февруари 16, 2013, 06:56:40 pm »
Навигацията в БЕК ми се струва доста забутана, трябва да се мине през около 857 страници докато излезе списъка с родовете и видовете... освен ако не влезеш с директен линк към тях.

:) Поради енциклопедичната си същност използваме енциклопедична платформа. Не забравяй, че проекта е стартиран преди няколко дена.. след година нещата ще изглеждат още по-сложно.  :D :P

Неактивен el pistolero

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1484
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пън Шуй и сумо инструктор по оригами каланетика
Re: СПАМ за БЕК
« Отговор #8 -: Февруари 16, 2013, 06:58:09 pm »
Кои мои, аз кактуси имам ли, аз по принцип си колекционирам семена и полеви номера в пакетчета... не стигам до покълване и отглеждане  :D
Аз не съм редактор в академията на науките, а във форума, когато съм имал нещо цъфнало, съм пускал снимки, даже и статия съм писал за един вид... и в галерията има все още мои снимки доколкото се сещам.

Неактивен melaleuca

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 2283
  • Activity:
    0%
Re: СПАМ за БЕК
« Отговор #9 -: Февруари 16, 2013, 07:01:30 pm »
Кои мои, аз кактуси имам ли, аз по принцип си колекционирам семена и полеви номера в пакетчета... не стигам до покълване и отглеждане  :D
Аз не съм редактор в академията на науките, а във форума, когато съм имал нещо цъфнало, съм пускал снимки, даже и статия съм писал за един вид... и в галерията има все още мои снимки доколкото се сещам.

Моля? Ти нямаш колекционери на кактуси за себе си? Не ме бъзикай! Абе ти влизаш само поръчай семена,растения и поприказва други неща?
Искам да ти кажа откровеност от моето име,Как да не ви срам тук в България е малка държава и малко хора което има лична колекция и защо да не създава албуми за българската енциклопедия?

Неактивен Milena_Orchid

  • Глобален модератор
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1524
  • Activity:
    0%
  • Пол: Жена
  • Орхидея сред кактуси
    • M&J Cactus
Re: СПАМ за БЕК
« Отговор #10 -: Февруари 16, 2013, 07:04:10 pm »
Навигацията в БЕК ми се струва доста забутана, трябва да се мине през около 857 страници докато излезе списъка с родовете и видовете... освен ако не влезеш с директен линк към тях.

Пистолеро, кое е сложното?
От началната страница: http://cactus-bg.com/mediawiki/index.php/%D0%9D%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0
Класификация на семейство Кактусови - отиваш точно на списъка с всички видове с един клик!
От там на всеки един род(за сега няма много статии, но скоро ще са всички) и от рода вече можеш да видиш и да отидеш на всеки вид. Каква по лесна навигация от тази. :)

Неактивен el pistolero

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1484
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пън Шуй и сумо инструктор по оригами каланетика
Re: СПАМ за БЕК
« Отговор #11 -: Февруари 16, 2013, 07:08:15 pm »
Аз мисля че ти не си разбрал значението на БЕК.
А за срам няма от какво да ме е срам.
Както казах когато съм имал какво да пусна като снимка съм го пуснал тук във форума.
И относно поръчките- след като имаш някаква отчетност по въпроса и държиш сметката- посочи ми в колко поръчки на растения съм участвал от създаването на форума до сега?
За семена участвах в две и в моемнта участвам в такава за саксии.
Наясно съм че имаш някакви моменти на необоснован заядливост, вероятно поради непрочитане внимателно на написаното от другите и нетърпение да влезеш в конфликт, но моля- нямам намерение да участвам в някакви паранои с твое участие.

Неактивен melaleuca

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 2283
  • Activity:
    0%
Re: СПАМ за БЕК
« Отговор #12 -: Февруари 16, 2013, 07:11:26 pm »
Аз мисля че ти не си разбрал значението на БЕК.
А за срам няма от какво да ме е срам.
Както казах когато съм имал какво да пусна като снимка съм го пуснал тук във форума.
И относно поръчките- след като имаш някаква отчетност по въпроса и държиш сметката- посочи ми в колко поръчки на растения съм участвал от създаването на форума до сега?
За семена участвах в две и в моемнта участвам в такава за саксии.
Наясно съм че имаш някакви моменти на необоснован заядливост, вероятно поради непрочитане внимателно на написаното от другите и нетърпение да влезеш в конфликт, но моля- нямам намерение да участвам в някакви паранои с твое участие.

Аз нямам намерение към теб!
Сега ти си ред и създай на снимката към българска енциклопедия! Пробвай ги!
Желая ти успех към Енциклопедия на ел пистолеро!

Неактивен el pistolero

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1484
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пън Шуй и сумо инструктор по оригами каланетика
Re: СПАМ за БЕК
« Отговор #13 -: Февруари 16, 2013, 07:14:39 pm »
Милена, да става и така, но в менюто вляво, където е навигацията по принцип липсва отпратка към тази основна част.

Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси
Re: СПАМ за БЕК
« Отговор #14 -: Февруари 16, 2013, 07:41:54 pm »
Милена, да става и така, но в менюто вляво, където е навигацията по принцип липсва отпратка към тази основна част.

Има търсачка, бачка перфектно. :) Както казах, нека мине малко време за да запълним съдържанието и сам ще се увериш, че нищо не липсва в навигацията. Интерфейса е интуитивен и лесен, а информацията тясно специализирана и лесно откриваема.  (d)

Кактус БГ

Re: СПАМ за БЕК
« Отговор #14 -: Февруари 16, 2013, 07:41:54 pm »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33