Автор Тема: Tyrcq nqkolko tryn4e :)  (Прочетена 1850 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Clement

  • Герой на Кактус БГ
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1469
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Kaktusi on the wii !!!
Tyrcq nqkolko tryn4e :)
« -: Юли 04, 2013, 01:43:15 pm »
ako dobro syrce ima takova da mi pishi :)

Tyrcq : Echinocactus grusonii v.inermis
           Echinocactus grusonii v.cyurvispinus (cv. Krauskopf )
           Strombocactus corregidorae

:)
kaktusi za prodavane

http://cactus-bg.com/clement/

Неактивен Neli Maneva

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 826
  • Activity:
    0%
  • Пол: Жена
  • бодливка
Re: Tyrcq nqkolko tryn4e :)
« Отговор #1 -: Юли 04, 2013, 10:02:30 pm »
и аз от пет години се оглеждам за   Echinocactus grusonii v.cyurvispinus (cv. Krauskopf ) на по-ниски цени и ми иде на ум да напиша писмо на холандците да се размърдат и да направят за мен евтин такъв кактус  :D

Неактивен scleri

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1138
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
Re: Tyrcq nqkolko tryn4e :)
« Отговор #2 -: Юли 04, 2013, 10:54:55 pm »

Няколко пъти врънках Веснер за този Krauskopf. Той ми пише че няма, а аз пак настоявам да се порови по най-тайните кътчета на оранжерията си. Най на края ми намери и изпрати един. Вероятно го е взел от друг колекционер само за да ми угоди. Предполагам че е станало така защото това е единственото болно трънче което съм получил от Веснер. Лошото е че тогава бях доста зает / а нямам навика да слагам под карантина новите си придобивки / , и когато след няколко дена погледнах заразата се беше прехвърлила на три, четири съседни трънчета. Наложи се да ги изхвърля заедно с това чудо на кактусарското изкуство.   

Иначе и трите мечтани от Клеман трънчета могат да се намерят без кой знае колко сериозно търсене. Стига да имаш излишни парички разбира се. Първия / инермиса / вече не е толкова скъп, но другите все още са неоправдано надценени.   Надявам се да доживеем някой от нас да намери семки, и да му останат излишни след една успешна сеитба.

Кактус БГ

Re: Tyrcq nqkolko tryn4e :)
« Отговор #2 -: Юли 04, 2013, 10:54:55 pm »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33