Автор Тема: Психологията на един български кактусист  (Прочетена 14094 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен troll

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 549
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Кактусистки психоаналитик а.к.а. ПСИХО
Re: Психологията на един български кактусист
« Отговор #75 -: Декември 17, 2013, 01:25:47 am »
Е как ще се признавам!
Няма нищо за признаване!
Другите са виновни!
Седя си аз тихо в ъгъла и чета Съмърсет Моам "Натясно в ъгъла" и тихо попържам гадния живот.
По едно време идва един и ме пита що го псувам. Аз зачудено му обеснявам, че нама такова нещо, а той ме пита що псувам тогава.
Еми псува ми се - псувам!
А на мен ми се бие! заявява пича и глей кво стана.
Аз познавам сума форуми, а някои съм администрирал, обаче кво да сторя като техническия прогрес се развива с много по бръз темп от личностното развитие на индивида.
Повечето се държат във форум, както се държат и в кръчма, а форумът е съвсем различно място.
Добрата новина е че във форума можеш да пропускаш някои хора и да си живееш щастливо.
Това обаче е ако нямаш претенции по отношение на другите.

Ако имаш два цъфнали какгуси дай единия на мен

Неактивен Schmidt

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 335
  • Activity:
    0%
Re: Психологията на един български кактусист
« Отговор #76 -: Декември 17, 2013, 04:35:57 am »
Джон, не бих си позволил да използвам такъв острър език спрямо теб,ако не бях сигурен в твърденията си.
Аз нямах намерение да те репликирам темата за чеха, ако тия неща не бяха повторени ,когато обясняваше на Спини ,че не визираш него.То е ясно, че става въпрос главно за мен.Вадиш повторно същите пасажи от думи ,които само аз съм ползвал-"стил, дизайн ,начин на живот "и т.н.Какво да си помисли един средноинтелигентен човек?Все още не съм изперкал и мога да направя разлика, дали  някой ме плюе или ме вали дъжд.Това си беше чиста провокация и единствено аз не ти отговорих от участниците ,които ти визирашe.Въпреки ,че знаех ,че това е насочено в най- голяма степен именно към мен. Аз съм възпитан ,че когато някой ти поднася извинения , съм длъжен да ги приема независимо от случилото се . За това приемам извинението ти .И в този ред на мисли искам и аз да ти се извиня за грубият ми тон спрямо теб.Независимо, какви следващи дейстия ще предприемеш по темата.

Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси
Re: Психологията на един български кактусист
« Отговор #77 -: Декември 17, 2013, 10:38:09 pm »
Джон, не бих си позволил да използвам такъв острър език спрямо теб,ако не бях сигурен в твърденията си.
..

Дам.. защото не сме в кръчмата. ;) Тук у форума може всичко.  (beer)

Разбира се, че и аз приемам твоите извинения! (bear) Приятели?!  (handshake) (y)

пс. Кога ще се напием на живо с теб? ;)

Неактивен troll

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 549
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Кактусистки психоаналитик а.к.а. ПСИХО
Re: Психологията на един български кактусист
« Отговор #78 -: Декември 18, 2013, 03:02:39 am »
Ми .....
Аз си мисля, че  настоящата тема беше страшно илюстративна.
Като напишеш "тъпанар" и двайсе души се обиждат,
Ако имаш два цъфнали какгуси дай единия на мен

Неактивен Schmidt

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 335
  • Activity:
    0%
Re: Психологията на един български кактусист
« Отговор #79 -: Декември 18, 2013, 04:11:23 am »

Джон, когато минеш-когато си в София.От 8 год. не пия алкохол ,тогава спрях и цигарите.ама хич не съм скучен!

Неактивен kle4o

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 210
  • Activity:
    0%
Re: Психологията на един български кактусист
« Отговор #80 -: Декември 18, 2013, 09:41:04 am »
И днес съм тук - чичо Джон е великодушен, но упорит по някакви причини и не ще да послуша нито моята скромна молба да изтрие регистрацията ми, нито нечии искрени призиви.

По Коледа стават чудеса!
Ако и аз се присъединя към Джон и Хер Шмид, ще има и посредник, щото пия (умерено), пък не пуша.

Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси
Re: Психологията на един български кактусист
« Отговор #81 -: Декември 18, 2013, 11:03:20 pm »
..

По Коледа стават чудеса!
Ако и аз се присъединя към Джон и Хер Шмид, ще има и посредник, щото пия (умерено), пък не пуша.

:) Идеално, паснахме си! Ще сложим г-н Шмид по-средата! Аз пия колкото мога да нося, но от година не пуша, минах на електронна цигара!  (d)

Неактивен exotica

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1531
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Кактопат чепат
Re: Психологията на един български кактусист
« Отговор #82 -: Декември 19, 2013, 10:05:26 am »
И днес съм тук - чичо Джон е великодушен, но упорит по някакви причини и не ще да послуша нито моята скромна молба да изтрие регистрацията ми, нито нечии искрени призиви.

По Коледа стават чудеса!
Ако и аз се присъединя към Джон и Хер Шмид, ще има и посредник, щото пия (умерено), пък не пуша.
kle4o, ти си ценен за това място и не следва да се влияеш от единични негативни или агресивни прояви изразявани от някои спрямо теб. Осъждам позицията на melaleuca на открита и непородена в този форум конфронтация, но не очаквам да се промени. Писах, че тук важните сме не ние, а дебелаците ни, знанията ни за тях и всички материали свързани с хобито. Може да се джавкаме и гризем, но това е присъщо на всяко едно човешко (да не обобщавам животинско) общество, реално или виртуално. Стой, няма къде да ходиш. ;)
Поздрави, Андрей

Неактивен Valyo

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 446
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
Re: Психологията на един български кактусист
« Отговор #83 -: Декември 19, 2013, 12:12:30 pm »
И днес съм тук - чичо Джон е великодушен, но упорит по някакви причини и не ще да послуша нито моята скромна молба да изтрие регистрацията ми, нито нечии искрени призиви.

По Коледа стават чудеса!
Ако и аз се присъединя към Джон и Хер Шмид, ще има и посредник, щото пия (умерено), пък не пуша.
kle4o, ти си ценен за това място и не следва да се влияеш от единични негативни или агресивни прояви изразявани от някои спрямо теб. Осъждам позицията на melaleuca на открита и непородена в този форум конфронтация, но не очаквам да се промени. Писах, че тук важните сме не ние, а дебелаците ни, знанията ни за тях и всички материали свързани с хобито. Може да се джавкаме и гризем, но това е присъщо на всяко едно човешко (да не обобщавам животинско) общество, реално или виртуално. Стой, няма къде да ходиш. ;)
Съгласен съм с Exotica. В края на краищата в този форум сме се събрали, за да си обогатяваме взаимно познанията за любимите ни кактуси - с мнения, становища и т.н. Всички сме различни и не е възможно да се унифицираме под един знаменател. Ето, с Андро имахме някои "дърления", но като интелигентни хора много бързо ги изчистихме и продължихме напред. Човек трябва да надхвърля някои дребнавости в живота си, иначе цялото му време ще отиде в борба с вятърни мелници. Аз също ще се радвам да чета твои мнения и позиции в този форум. До нови срeщи през 2014 г., Kle4o! :)
Valyo

Неактивен melaleuca

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 2283
  • Activity:
    0%
Re: Психологията на един български кактусист
« Отговор #84 -: Декември 19, 2013, 01:07:42 pm »
И днес съм тук - чичо Джон е великодушен, но упорит по някакви причини и не ще да послуша нито моята скромна молба да изтрие регистрацията ми, нито нечии искрени призиви.

По Коледа стават чудеса!
Ако и аз се присъединя към Джон и Хер Шмид, ще има и посредник, щото пия (умерено), пък не пуша.
kle4o, ти си ценен за това място и не следва да се влияеш от единични негативни или агресивни прояви изразявани от някои спрямо теб. Осъждам позицията на melaleuca на открита и непородена в този форум конфронтация, но не очаквам да се промени. Писах, че тук важните сме не ние, а дебелаците ни, знанията ни за тях и всички материали свързани с хобито. Може да се джавкаме и гризем, но това е присъщо на всяко едно човешко (да не обобщавам животинско) общество, реално или виртуално. Стой, няма къде да ходиш. ;)


Андрю,остави него! Той прави велик пред теб!? Ние не сме негов господар! Ние не сме ниско ниво пред него нали?

Кле4о,не забравяй срещу мен! Чакам те! Докога чакам,не се прави криеница! Бъди мъж! Запомни какво се е случило предишния форум на инка? Къде ти е мястото тук или веснеров форум?

Неактивен Valyo

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 446
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
Re: Психологията на един български кактусист
« Отговор #85 -: Декември 19, 2013, 01:35:01 pm »
И днес съм тук - чичо Джон е великодушен, но упорит по някакви причини и не ще да послуша нито моята скромна молба да изтрие регистрацията ми, нито нечии искрени призиви.

По Коледа стават чудеса!
Ако и аз се присъединя към Джон и Хер Шмид, ще има и посредник, щото пия (умерено), пък не пуша.
kle4o, ти си ценен за това място и не следва да се влияеш от единични негативни или агресивни прояви изразявани от някои спрямо теб. Осъждам позицията на melaleuca на открита и непородена в този форум конфронтация, но не очаквам да се промени. Писах, че тук важните сме не ние, а дебелаците ни, знанията ни за тях и всички материали свързани с хобито. Може да се джавкаме и гризем, но това е присъщо на всяко едно човешко (да не обобщавам животинско) общество, реално или виртуално. Стой, няма къде да ходиш. ;)


Андрю,остави него! Той прави велик пред теб!? Ние не сме негов господар! Ние не сме ниско ниво пред него нали?

Кле4о,не забравяй срещу мен! Чакам те! Докога чакам,не се прави криеница! Бъди мъж! Запомни какво се е случило предишния форум на инка? Къде ти е мястото тук или веснеров форум?
Галине, остави тези остри приказки. Забрави каквото и да е било. Може би си забравил, че след няколко дни е един от най-хубавите празници - Коледа,  който се свързва само с чистата човешка радост и щастие. Нека си пожелаем да бъдем по-толерантни и по-добри един към друг! Стигат ни гадостите, които всеки ден четем и виждаме в държавата ни. Нека дадем път на чистите човешки отношения, изпълнени с толерантност и доброта! Това го пожелавам и на всички съфорумници от сърце!
Valyo

Неактивен melaleuca

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 2283
  • Activity:
    0%
Re: Психологията на един български кактусист
« Отговор #86 -: Декември 19, 2013, 03:36:25 pm »
И днес съм тук - чичо Джон е великодушен, но упорит по някакви причини и не ще да послуша нито моята скромна молба да изтрие регистрацията ми, нито нечии искрени призиви.

По Коледа стават чудеса!
Ако и аз се присъединя към Джон и Хер Шмид, ще има и посредник, щото пия (умерено), пък не пуша.
kle4o, ти си ценен за това място и не следва да се влияеш от единични негативни или агресивни прояви изразявани от някои спрямо теб. Осъждам позицията на melaleuca на открита и непородена в този форум конфронтация, но не очаквам да се промени. Писах, че тук важните сме не ние, а дебелаците ни, знанията ни за тях и всички материали свързани с хобито. Може да се джавкаме и гризем, но това е присъщо на всяко едно човешко (да не обобщавам животинско) общество, реално или виртуално. Стой, няма къде да ходиш. ;)


Андрю,остави него! Той прави велик пред теб!? Ние не сме негов господар! Ние не сме ниско ниво пред него нали?

Кле4о,не забравяй срещу мен! Чакам те! Докога чакам,не се прави криеница! Бъди мъж! Запомни какво се е случило предишния форум на инка? Къде ти е мястото тук или веснеров форум?
Галине, остави тези остри приказки. Забрави каквото и да е било. Може би си забравил, че след няколко дни е един от най-хубавите празници - Коледа,  който се свързва само с чистата човешка радост и щастие. Нека си пожелаем да бъдем по-толерантни и по-добри един към друг! Стигат ни гадостите, които всеки ден четем и виждаме в държавата ни. Нека дадем път на чистите човешки отношения, изпълнени с толерантност и доброта! Това го пожелавам и на всички съфорумници от сърце!


 (y) Добре учителю!

Кактус БГ

Re: Психологията на един български кактусист
« Отговор #86 -: Декември 19, 2013, 03:36:25 pm »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33