Автор Тема: Inka  (Прочетена 5000 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен inka

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 0
  • Activity:
    0%
Inka
« -: Март 24, 2013, 02:31:20 am »
Да, Инка!
Здравейте, познати и непознати кактусари!

Преди всичко изказвам благодарности на Джони за услугата, която ми направи с появяването на този чудесен форум - когато и последния потребител от моя форум се премести тук, с облекчение го закрих. Аз съм отговорен човек, и стисках зъби до последно :) - важното е, че кактусарите си имат нов виртуален дом!
Поводът да се включа тук, за мен е доста неприятен! Съжалявам, и се извинявам на четящите за цирка, които се разигра. Всичко това можеше да се предотврати, ако администратора се беше заел още снощи със задълженията си, когато беше известен. Но....аз съм била и от "другата страна", затова не го виня - така си е преценил. Все пак, успя да ме вкара вътре :)

И за съжаление...."вътре" прочетах някой интересни неща :)

Примерно, че  съм търговец! В магазина към форума ми, продаваха и Клеман, и Галин моряка, и Вал, и Адромир, и Ник, и....да не изброявам повече .... Кой търговец сам си вкарва конкуренция? Кой търговец наляво и надясно праща трънчета подаръци с повод и без повод? Явно Велик търговец от нов ранг :) Тук нали е модерно всички да са Велики? Както и да е. Продавам, както колегата - "търговец" Клеман примерно, всичко, което ми е излишно от посевите! И като истински "търговец", вместо да седя по сергии всеки ден да продавам тръни, си седя....в оранжерията. Където бавно и методично се занимавам с колекцията ми. И повярвайте, много по-приятно е, отколкото да се забърквам във филми и сериали :) Именно затова предпочетах да не участвам в този форум. А тези, които имат нужда от моя опит, или искат да ми видят трънчетата, знаят къде да ме намерят.

Да не ставам досадна с излишно дълги постинги.

Хора, оценете какво имате - било в реалния живот, било във виртуалния! Не търсете под вола теле, и уважавайте труда на админа! Повярвайте, не е малко! Усмихнете се сутрин на слънцето, усмихнете се на цъфналите си трънчета, и живейте в мир с вас самите, с тези около вас, и с природата!

Апелирам към всички пишещи или четящи този форум - моля ви, оставете ме на мира да се наслаждавам на това, което съм избрала да правя - да обичам кактусите си! Спрете да ме вкарвате във всичко най-лошо, за което се сетите! Спрете да ми завиждате! Защото всичко, което съм постигнала е благодарение на много мечти, труд, и стабилно семейство! Нищо не е даром - както и във виртуалния свят, впрочем :)

Благодаря за подкрепата на Асен и Галин за отстраняването на възникналия проблем. Жалко, че в случая администратора не беше на ниво, и се наложи да потърся съдействие от приятели, пишещи тук.

Останете по-усмихнати, и не забравяйте, че кефа няма цена!
Поздрави, Инка

Неактивен melaleuca

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 2283
  • Activity:
    0%
Re: Inka
« Отговор #1 -: Март 24, 2013, 09:43:50 am »
Любима Инка,Добре Дошли на българския кактусарски форум!  :* (h) (inlove) (bear) (f)

Неактивен troll

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 549
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Кактусистки психоаналитик а.к.а. ПСИХО
Re: Inka
« Отговор #2 -: Март 24, 2013, 03:23:57 pm »
Здравейте Инка!
Аз съм един от пишещите и четящите този форум.
Много ми харесва оранжерията ви, но не ви завиждам за нея.
Никога не бих си позволил да цитирам имена във форум. Не го правя даже с моето.
И все пак ви моля да ме извините, ако по някакъв начин съм ви набъркал в сапунките.
Поздрав,
Трол
Ако имаш два цъфнали какгуси дай единия на мен

Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси
Re: Inka
« Отговор #3 -: Март 24, 2013, 06:05:26 pm »
Да, Инка!
Здравейте, познати и непознати кактусари!

...

Привет и добре дошла. (f)

Неактивен Valyo

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 446
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
Re: Inka
« Отговор #4 -: Март 25, 2013, 04:06:15 pm »
Здравей, Инка (handshake) :)
не разбрах точно какво е станало и те е засегнало, но бих искал да ти кажа нещо от мен: Кактусите са нашето хоби, тръпка, а за някои и призвание. След посещението ми в оранжерията ти усетих, че за теб те са част от живота ти и то не малка. В днешните времена на разруха и разнопосоченост във всичко, нас, кактусистите/ кактусарите/ ни обединява нашата любов към тези прекрасни растения. Затова трябва да преодоляваме своите различия и вкусове, своите интереси и да вървим заедно. Твоето присъствие във форума: с личен опит, снимки на прекрасните ти растения може само да го обогати. Затова аз ти казвам: ДОБРЕ ДОШЛА, ИНКА ! Бъди една от нас! (bear) (handshake) (f)
Valyo

Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси
Re: Inka
« Отговор #5 -: Август 27, 2017, 05:59:09 pm »
За да не пускам нова тема ще споделя с вас какво научих наскоро за себе си. ;)
Наскоро ми гостува един мой стар приятел който въобще не се интересува от кактуси. Докато кротко разпускахме пиейки биричка и споделяйки нещата които са се случили около нас в последните десетина години (толкова много време не бяхме се виждали на живо). Та изведнъж този мой приятел възкликна.
- Хах! Искаш ли да ти кажа какво научих случайно за теб в едно софийско село? ;)
И той ми разказа как е попаднал в една голяма оранжерия за кактуси воден там по съвсем други нужди. На раздумка със стопанката там той се сетил за мен и и казал, че имал един стар приятел който също се занимавал с кактуси.
- Познаваш ли Петър Шолеков - я попитал той.
- Не го познавам лично, но той ми открадна Форума за кактуси преди години. - му отвърнала стопанката на голямата оранжерия за кактуси.
Тогава моят стар приятел ме погледна в очите и ме попита.
- Ти от кога крадеш форуми за кактуси? - и се разсмя от сърце. ;)
Аз не го попитах дали помни името на тази стопанка защото знам, че го е забравил веднага. Отговорих му обаче ни в клин, ни в ръкав.
- Ако случайно пак попаднеш в тази оранжерия за кактуси и сукуленти, попитай стопанката дали не съм и откраднал и магазина, защото  тя имаше и онлайн магазин за кактуси и сукуленти? ;)

И така, ето признавам си, че "откраднах" този форум който преди това е бил на тази любезна стопанка на оранжерия за кактуси! :)
Признавам си, че още същата вечер закупих и домейна http://cactus-bulgaricus.com съвсем легално и мога да предоставя фактура! Този домейн насочих към домейна на "откраднатият" от мен форум http://cactus-bg.com :) За да има поне малко истина в думите на тази стопанка.

Подпис: Крадецът на Форуми (демек аз) ;)

Неактивен el pistolero

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1484
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пън Шуй и сумо инструктор по оригами каланетика
Re: Inka
« Отговор #6 -: Август 27, 2017, 09:21:08 pm »
А истината е че тя сама си закри форума поне година преди това, а малкото посетители от там се насочихме в ХобиКафето и там си открихме една- две кактусарски теми, които редовно посещавахме, докато мина известно време и ти реши да се заемеш с форумна администрация, заразен от кактусовъдният щам. 
Значи, ако има някаква кражба на кактусо-форумен поток, то само ХобиКафето може да претендира за такова нещо, защото там кактусовите теми замряха в мига в който се развихрихме тук.  :D

Кактус БГ

Re: Inka
« Отговор #6 -: Август 27, 2017, 09:21:08 pm »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33