Автор Тема: Да подкрепим Професор Кактус - Галин Радков  (Прочетена 12700 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Вальо

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 0
  • Activity:
    0%
Re: Да подкрепим Професор Кактус - Галин Радков
« Отговор #30 -: Ноември 29, 2016, 07:58:49 pm »
Това е възмутително. Един от най-всеотдайните кактусари в България, да бъде нарочен като изкупителна жертва за някоя чужда кражба или каквото и да е. Лично съм го виждал лете и зиме как се грижи с любов за растенията в ботаническата градина. Така че всякакви обвинения са нелепи!

Неактивен chernevski

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 90
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
Re: Да подкрепим Професор Кактус - Галин Радков
« Отговор #31 -: Ноември 30, 2016, 09:35:04 pm »
Всички знаем, че Галин обича много работата си и дава всичко от себеси. Помагал е на всички от нас, но все ми се струва, че има нещо повече от три липсващи тръна. До сега да не се стикгне до развитие сноред мен трябва да се намеси някой компетентен. Ние тука може да си пишем с години и да не стигнем до отговор.

Неактивен Пламен

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 92
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
Re: Да подкрепим Професор Кактус - Галин Радков
« Отговор #32 -: Декември 01, 2016, 09:16:31 pm »
Имам удоволствието да познавам Галин вече 4 години.За мен той е един ЧЕСТЕН ,СКРОМЕН,ПОЧТЕН   одаден на работа та си  работохолик.Каква е тази идиотщина и мерзост от страна на ръководството   в ботаническа градина Балчик.Дами ли сте там или господа ?Как,как обвинявате този човек в кражба ?Това ли е начина да се освободите от него?Чрез едно скалъпено травиално обвинение .Защо,защо искате да го убиете?Вие посягате на живота на този достоен човек.Той ми го е казал ,че тази работа втази ботаническа градина е неговия живот.Е началства до там ли стигнахте ,че и живота да му вземете? Ръководството моля осазнаите се.Едно разберете Галин не сам сред вълци.Вълкът е достойно животно .А вие и това не притежавате.Със каква съвест живеете и заспивате?Ако все още е останала.Осазнаите се кацнете на земята стига с тази безтегловност.Оххх или ще се видим в съда.

Неактивен Toni Petrova

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 0
  • Activity:
    0%
  • Пол: Жена
Re: Да подкрепим Професор Кактус - Галин Радков
« Отговор #33 -: Декември 04, 2016, 10:53:52 am »
С Галин сме колеги близо 5 години. Вие не го познавате управници на Ботаническа градина. Помислете  от колко време той работи при Вас .И ако той е искал да вземе тези кактуси досега,щял е да го направи. Но не е този начина да освободите човек който обича професията си, Вие не можете да разберете,че за него това е домът му ,хлябът и животът. Нали знаете  УПРАВНИЦИ ,че рибата се вмирисва от към главата.Заставам в защита на Галин защото е честен и работлив.Ще ви тежи на съвестта УПРАВНИЦИ  за това обвинение към Галин.Осъзнайте се какво ще му причините с тази лъжа.Българи ли сте или сте някакви извън земни същества които нямате сърца.Ако вярвате И подкрепяте Галин моля Осъзнайте се.Защото аз вярвам,че той е напълно невинен,Нека Истината да възтържествува,,защото лъжата наказва със времето. Благодаря Галине  ,че си ми колега и вярвам в твоята невинност .ПОДКРЕПЯМ ТЕ И СЪМ ГОТОВА ДА ЗАСТАНА ДО ТЕБ В СЪДА. ЗА ГРУБАТА ГРЕШКА НА БОТАНИЧЕСКАТА ГРАДИНА.До сега да не се стигне до развитие според мен трябва да се намеси някой компетентен. Ние тука може да си пишем с години и да не стигнем до отговор.
« Последна редакция: Декември 04, 2016, 11:06:13 am от Toni Petrova »

Неактивен Neli Maneva

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 826
  • Activity:
    0%
  • Пол: Жена
  • бодливка
Re: Да подкрепим Професор Кактус - Галин Радков
« Отговор #34 -: Декември 08, 2016, 08:48:16 pm »
Галинчо, кажи две думи... какво става? Не утихна ли бурята?

Неактивен Toni

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 11
  • Activity:
    0%
Re: Да подкрепим Професор Кактус - Галин Радков
« Отговор #35 -: Декември 13, 2016, 09:55:49 pm »
 (y) (handshake) (h)Имам удоволствието да познавам лично Галин и съм горда,че ми е приятел.Той е изключителна личност и постиженията му са забележителни в личен и професионален план.Галин е гордост за България и пример за изключителните възможности на човека.Той е честен ,скромен и свят човек!Той е вдъхновение и пример за всички,че невъзможните неща са постижими.Като лекар и човек се възхищавам от Галин

Неактивен Vancheto56

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 0
  • Activity:
    0%
Re: Да подкрепим Професор Кактус - Галин Радков
« Отговор #36 -: Декември 13, 2016, 10:18:00 pm »
Галин работи всеотдайно и с огромна любов към кактусите в Ботаническата градина. Познавам го от 4-5 години. Човек така отдаден на работата си, с огромни познания в света на кактусите и цветята, не познаващ подлостта, с открито сърце са красотата на света. Той не заслужава не само незаслужени обвинения, а и сянка от съмнение. Подкрепям Галин и му се доверявам.

Неактивен Desislav Dimitrov

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 0
  • Activity:
    0%
Re: Да подкрепим Професор Кактус - Галин Радков
« Отговор #37 -: Декември 20, 2016, 10:12:16 pm »
Имах удоволствието да бъда колега с Галин близо година в БОТАНИЧЕСКА ГРАДИНА- БАЛЧИК. Просто недоумявам, и съм изумен от подобни обвинения. Никога не съм вярвал, и не ми се иска да вярвам че кактусовата колекция във въпросната градина би могла да съществува без него...Той е толкова влюбен и вдъхновен от тези създания, че неговото съществуване като личност би било под въпрос без изумителните бодливковци, на които той посвещава всяка минута от своето житие и  битие. Много е вероятно да става въпрос за чужда кражба, било то от вътрешни хора или външни такива, като Галин е превърнат в изкупителна жертва...Лично аз не мога да се съглася, със версията че мениджърският екип на местно ниво би допуснал грубата  грешка, да поиска да се освободи от този човек, на когото кактусовата колеция дължи много.. Както навсякъде у нас, българският патент, наречен ШУРОБАДЖАНАЩИНА  се шири и в ботаническата градина, и ако наистина има подета кампания за отстраняването му от централното ръководство, то тя е мега жалка и неоснователна...

Неактивен Cactusbook

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 0
  • Activity:
    0%
Re: Да подкрепим Професор Кактус - Галин Радков
« Отговор #38 -: Януари 05, 2017, 09:44:56 pm »
Освен обвиненията срещу Галин Радков (крадецът на кактуси, които всеки има у тях), там се извършват и други престъпления, моля гледайте, подпишете петицията и споделете, така че ръководството на ботаническтата градина получи заслуженото си място, а именно на стената на ПОЗОРА!
ПРИЯТЕЛИ НА ЖИВОТНИТЕ ! ВЪВ ВРЪЗКА С УБИЙСТВАТА НА МАЛКИ КОТЕНЦА В БОТАНИЧЕСКАТА ГРАДИНА БАЛЧИК НАЛОЖИТЕЛНО Е ДА НАПИШЕМ ИМЕЙЛИ ДО РЕКТОРА НА СОФИЙСКИЯТ УНИВЕРСИТЕТ ПРОФ.ГЕРДЖИКОВ,ТЪЙ КАТО БОТАНИЧЕСКА ГРАДИНА БАЛЧИК ПРИНАДЛЕЖИ НА УБИВЕРРСИТЕТА.ТОЙ ТРЯБВА ДА Е УВЕДОМЕН ЗА ЖЕСТОКИТЕ ,НЕЧОВЕШКИ ЗАНИМАНИЯ НА НЯКОИ НЕГОВИ СЛУЖИТЕЛИ,КОИТО ВМЕСТО ДА САДЯТ ЦВЕТЯ,УБИВАТ МАЛКИ КОТЕНЦА ! ПИШЕТЕ С НЯКОЛКО ДУМИ И ИЗРАЗЕТЕ ВЪЗМУЩЕНИЕТО СИ ! ИМЕЙЛА НА РЕКТОРА Е СЛЕДНИЯТ : [email protected] ПО ДОЛУ ПОМЕСТВАМ ПИСМОТО НА ОРГАНИЗАЦИЯТА ЗА ЗАЩИТА НА ЖИВОТНИТЕ В БАЛЧИК ДО РЕКТОРА! Г-н Ректор Проф.ДФН Герджиков! Пишем Ви много обезпокоени от бруталното отношение на някои ваши служители към беззащитни котенца в ботаническата градина Балчик.Тези събития имат давност от 2014 г зимата,когато директорката Машкарова заповядва на служителят Георги Николов да излови в чували няколкото котенца и да ги захвърлят при - 20 градуса в заледеното поле на село Горун на българо румънската граница! Естествено те са загинали там,без храна и подслон.Георги Николов ме уведоми какво става и аз писах писмо до предишния ректор Илчев.Той не взе никакво отношение ,че се убиват живи гръбначни същества,наказуемо по член 127 от ЗЗЖ.Тогава уведомихме отдела за жестокост към животните към ЕС и разспространихме в печата и социалната мрежа за зверствата в една ботаническа градина,където би трябвало хората да се възхищават на красотата и,а не да тъпчат по котешки трупчета.50 български природозащитни организации писаха протестни имейли по цял свят и отгласът не беше в полза на ботаническата градина.Лично г-жа Ирина Николова,председател на НПО Дара от София проведе разговор с Машкарова и последната я увери,че повече това няма да се повтори.Но служителят Георги Николов беше отстранен от работа ,защото разкри другата ,тъмната страна на медала в ръководството на градината.
Сега убийствата се повториха,но този път имаме видеозапис на камерите на СОТ,където се вижда как друг служител ,Пламен Цеков,примамва малки котенца много рано сутринта,пъха ги в чували,страхливо се оглежда и бяга към морето. След това имаме свидетели,които потвърдиха,че Пламен Цеков слиза долу на морето и хвърля котенцата във морето.Позволете ми да задам един въпрос! Мислите ли,че служителите на една прочута по цял свят ботаническа градина трябва да убиват животни и след това миличко да се усмихват на посетителите??? Недопустима жестокост,несъвместима с местоработата на този Пламен Цеков.Сега събираме хиляди електронни подписи в петиция срещу тези зверства,които се извършват на теритотията на ботаническата градина от нейни служители.Пламен Цеков е известен в Балчик с бруталните си действия спрямо животните,убил е почти всички кучета на съседите си,които са роми. Ако някое животинче пречи някъде,винаги ни се обаждат и ние се погрижваме да отиде в приют или да бъде осиновено.Това ли е манталитетът на вашите служители,поощрявани от директорката Машкарова! Тази вечер ще качим видеозаписа на сайта на Господари на ефира,за да видят хората колко опасно е да влизат в ботаническата градина в Балчик с децата си и домашните си любимци!
Г-н Ректор! Никой не бива да толерира убийствата на животни,защото първо са те,а после убийците стрелят и по хора! Най-учтиво Ви молим да вземете адекватните мерки да спрат тези жестоки безчинства в раят на цветята! Балчик в момента е потресен,защото ние тук сме с традиции да тачим природата и хората и такива като Пламен Цеков нямат място сред нас!
За много години и разчитаме на Вашето хуманно отношение към другите божии твари!
Организация за защита на животните Верни очички Балчик
Председател: Жанет Родригес Наполес

https://www.facebook.com/JANET54NAPOLES/photos?lst=1262493191%3A100006365888977%3A1483639743&source_ref=pb_friends_tl

Неактивен Cactusbook

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 0
  • Activity:
    0%
Re: Да подкрепим Професор Кактус - Галин Радков
« Отговор #39 -: Януари 05, 2017, 09:51:50 pm »
https://www.change.org/p/%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0-%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D1%87%D0%B8%D0%BA-stop-the-murder-of-helpless-kittens-in-the-botanical-gardens-in-balchik-bulgaria?recruiter=60497396&utm_source=share_petition&utm_medium=facebook&utm_campaign=share_for_starters_page&utm_term=des-lg-no_src-no_msg
Освен обвиненията срещу Галин Радков (крадецът на кактуси, които всеки има у тях), там се извършват и други престъпления, моля гледайте, подпишете петицията и споделете, така че ръководството на ботаническтата градина получи заслуженото си място, а именно на стената на ПОЗОРА!
ПРИЯТЕЛИ НА ЖИВОТНИТЕ ! ВЪВ ВРЪЗКА С УБИЙСТВАТА НА МАЛКИ КОТЕНЦА В БОТАНИЧЕСКАТА ГРАДИНА БАЛЧИК НАЛОЖИТЕЛНО Е ДА НАПИШЕМ ИМЕЙЛИ ДО РЕКТОРА НА СОФИЙСКИЯТ УНИВЕРСИТЕТ ПРОФ.ГЕРДЖИКОВ,ТЪЙ КАТО БОТАНИЧЕСКА ГРАДИНА БАЛЧИК ПРИНАДЛЕЖИ НА УБИВЕРРСИТЕТА.ТОЙ ТРЯБВА ДА Е УВЕДОМЕН ЗА ЖЕСТОКИТЕ ,НЕЧОВЕШКИ ЗАНИМАНИЯ НА НЯКОИ НЕГОВИ СЛУЖИТЕЛИ,КОИТО ВМЕСТО ДА САДЯТ ЦВЕТЯ,УБИВАТ МАЛКИ КОТЕНЦА ! ПИШЕТЕ С НЯКОЛКО ДУМИ И ИЗРАЗЕТЕ ВЪЗМУЩЕНИЕТО СИ ! ИМЕЙЛА НА РЕКТОРА Е СЛЕДНИЯТ : [email protected] ПО ДОЛУ ПОМЕСТВАМ ПИСМОТО НА ОРГАНИЗАЦИЯТА ЗА ЗАЩИТА НА ЖИВОТНИТЕ В БАЛЧИК ДО РЕКТОРА! Г-н Ректор Проф.ДФН Герджиков! Пишем Ви много обезпокоени от бруталното отношение на някои ваши служители към беззащитни котенца в ботаническата градина Балчик.Тези събития имат давност от 2014 г зимата,когато директорката Машкарова заповядва на служителят Георги Николов да излови в чували няколкото котенца и да ги захвърлят при - 20 градуса в заледеното поле на село Горун на българо румънската граница! Естествено те са загинали там,без храна и подслон.Георги Николов ме уведоми какво става и аз писах писмо до предишния ректор Илчев.Той не взе никакво отношение ,че се убиват живи гръбначни същества,наказуемо по член 127 от ЗЗЖ.Тогава уведомихме отдела за жестокост към животните към ЕС и разспространихме в печата и социалната мрежа за зверствата в една ботаническа градина,където би трябвало хората да се възхищават на красотата и,а не да тъпчат по котешки трупчета.50 български природозащитни организации писаха протестни имейли по цял свят и отгласът не беше в полза на ботаническата градина.Лично г-жа Ирина Николова,председател на НПО Дара от София проведе разговор с Машкарова и последната я увери,че повече това няма да се повтори.Но служителят Георги Николов беше отстранен от работа ,защото разкри другата ,тъмната страна на медала в ръководството на градината.
Сега убийствата се повториха,но този път имаме видеозапис на камерите на СОТ,където се вижда как друг служител ,Пламен Цеков,примамва малки котенца много рано сутринта,пъха ги в чували,страхливо се оглежда и бяга към морето. След това имаме свидетели,които потвърдиха,че Пламен Цеков слиза долу на морето и хвърля котенцата във морето.Позволете ми да задам един въпрос! Мислите ли,че служителите на една прочута по цял свят ботаническа градина трябва да убиват животни и след това миличко да се усмихват на посетителите??? Недопустима жестокост,несъвместима с местоработата на този Пламен Цеков.Сега събираме хиляди електронни подписи в петиция срещу тези зверства,които се извършват на теритотията на ботаническата градина от нейни служители.Пламен Цеков е известен в Балчик с бруталните си действия спрямо животните,убил е почти всички кучета на съседите си,които са роми. Ако някое животинче пречи някъде,винаги ни се обаждат и ние се погрижваме да отиде в приют или да бъде осиновено.Това ли е манталитетът на вашите служители,поощрявани от директорката Машкарова! Тази вечер ще качим видеозаписа на сайта на Господари на ефира,за да видят хората колко опасно е да влизат в ботаническата градина в Балчик с децата си и домашните си любимци!
Г-н Ректор! Никой не бива да толерира убийствата на животни,защото първо са те,а после убийците стрелят и по хора! Най-учтиво Ви молим да вземете адекватните мерки да спрат тези жестоки безчинства в раят на цветята! Балчик в момента е потресен,защото ние тук сме с традиции да тачим природата и хората и такива като Пламен Цеков нямат място сред нас!
За много години и разчитаме на Вашето хуманно отношение към другите божии твари!
Организация за защита на животните Верни очички Балчик
Председател: Жанет Родригес Наполес

https://www.facebook.com/JANET54NAPOLES/photos?lst=1262493191%3A100006365888977%3A1483639743&source_ref=pb_friends_tl

Неактивен Асенова

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 0
  • Activity:
    0%
Re: Да подкрепим Професор Кактус - Галин Радков
« Отговор #40 -: Януари 17, 2017, 08:16:06 pm »
Здравейте, искам да се включа и аз в подкрепа на проф.Галин Радков.Познаваме се задочно от Фейсбук- група за кактуси.Това е един прекрасен човек отдаден изцяло на любимите си кактуси.Не знам ако го махнат кой ще се грижи за кактусите им.Ами ако рече да си вземе всички кактуси изпратени лично до него от цял свят, хм какво ли ще остане в ботаническата градина..... Ако питате мене нека ръководството му се изинят публично и да се реваншират за проявеното отношение.Професоре, зад тебе сме.Ще напавим каквото трябва за да бъдеш реабилитиран.

Неактивен melaleuca

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 2283
  • Activity:
    0%
Re: Да подкрепим Професор Кактус - Галин Радков
« Отговор #41 -: Октомври 06, 2017, 07:09:11 pm »
Здравейте всички любители на кактуси из страната и от чужбина!
Днес получих лоша новина с едно писмо от ректор на мен "Нарушение"
Ръководителя на УБГ - Балчик всичко е измислено и лъжа!
Показвам снимка от ректор!
Благодаря ви!
Обичаме ви всички!





Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси
Re: Да подкрепим Професор Кактус - Галин Радков
« Отговор #42 -: Октомври 06, 2017, 08:15:10 pm »
Професоре от прочетеното се разбира, че не си успял да оплевиш пет квадратни метра за половин ден. Това вярно ли е?

Неактивен melaleuca

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 2283
  • Activity:
    0%
Re: Да подкрепим Професор Кактус - Галин Радков
« Отговор #43 -: Октомври 06, 2017, 08:31:55 pm »
Професоре от прочетеното се разбира, че не си успял да оплевиш пет квадратни метра за половин ден. Това вярно ли е?
Vsichko e laja! Kak shte rabotim sam s dvete oranjerii i na otkrito na izmisleni zadachi? Vazmojno li e? Ima svideteliu gradinari kato dokazatelstvo! Obache te strahuva da ne izdade duma i da ne uvolni drugite!


Неактивен diananik

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 0
  • Activity:
    0%
Re: Да подкрепим Професор Кактус - Галин Радков
« Отговор #44 -: Октомври 06, 2017, 09:07:54 pm »
Нямам думи, с които да изразя възмущението си! Как е възможно човек, за който смисълът на живота му са кактуси и сукулентни, човек, който единствен толкова активно рекламира чрез интернет ботаническата градина не само в България, а и по света, как може човек, обогатил колекцията по лична инициатива, да бъде обвиняван. Та наистина ли Университетът е оставил градината на автопилот, та всеки комплексар -администратор да издевателства както си иска? Може би искат мястото му за някой братко на някой батко? Засрамете се! И защо си мислите, че няма кой да защити обикновения човек? Ръководството на тази градина ще бъде яростно разобличено и моля всички приятели на кактусите да защитим принца на тези растения! Давайте идеи как да го направим. Аз лично имам някои идеи и няма да оставя в беда един достоен и работлив човек заради някакви си недоразумения на ръководен пост.

Кактус БГ

Re: Да подкрепим Професор Кактус - Галин Радков
« Отговор #44 -: Октомври 06, 2017, 09:07:54 pm »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33