Автор Тема: Блянове по миналото  (Прочетена 3155 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси
Блянове по миналото
« -: Февруари 02, 2018, 12:00:38 am »
Ако има нещо ценно във форума , то това не са снимките ни. Ценна е информацията , която някои от нас си правят труда от време на време да публикуват.  И в тази връзка на мен ми липсва предния форум - Кактус Булгарикус , където имаше доста ценна информация , която изчезна в небитието заедно с екзитуса на форума.

Спини.. Иване.. караш ме да се разсмея от сърце! Всичко до което успях да се добера след като Инка си спря форума е в благодарение на един сайт - уебархив.ком. Там най-ценното бяха няколко статии на Склери които съм републикувал и тук с негово съгласие.

https://web.archive.org/web/*/cactus-bulgaricus.com

Как ти липсва Кактус Булгарикус? С неговата енциклопедия за кактуси на български? Или със съветите на Инка как се сеят и никнат трудни кактуси? Може би нещо съм пропуснал за краткия и безпаметен живот на Кактус Булгарикус?

След тази твоя безсмислена реплика, аз лично спирам да мисля, че ти би имал бъдеще в "ятото ни".


Неактивен SPINY

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 977
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
Re: Блянове по миналото
« Отговор #1 -: Февруари 02, 2018, 03:17:12 pm »
Джони , естествено че ми липсва информацията от Кактус Булгарикус !!!
Там имаше много ценни и интересни неща , които тук ги няма и няма да се появят, поради факта ,че  някои от авторите им спряха с форумните изяви изцяло , други не са сред живите.  Аз също бях публикувал там не малко интересни неща. 
Ако и другите настоящи съфорумници мислят ,че предишният форум е бил чиста загуба на време и напълно безполезно нещо , то аз с огромен кеф ще напусна `вашето ято`.


 

Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси
Re: Блянове по миналото
« Отговор #2 -: Февруари 02, 2018, 07:11:43 pm »
Джони , естествено че ми липсва информацията от Кактус Булгарикус !!!
Там имаше много ценни и интересни неща , които тук ги няма и няма да се появят, поради факта ,че  някои от авторите им спряха с форумните изяви изцяло , други не са сред живите.  Аз също бях публикувал там не малко интересни неща. 
Ако и другите настоящи съфорумници мислят ,че предишният форум е бил чиста загуба на време и напълно безполезно нещо , то аз с огромен кеф ще напусна `вашето ято`.

Ето, опитай се да се погледнеш от страни... каква е темата и накъде я насочваш ти?! :) Човек които се е обърнал и гледа към миналото не може да върви напред. Това не е моя мисъл, де. ;)

Ще разделя мненията в тази тема и ще ги преместя в нова - "Блянове по миналото" за да може там да си доизясним какво сме загубили. :D (y)

Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси
Re: Блянове по миналото
« Отговор #3 -: Февруари 02, 2018, 07:21:32 pm »
...
Там имаше много ценни и интересни неща , които тук ги няма и няма да се появят, поради факта ,че  някои от авторите им спряха с форумните изяви изцяло , други не са сред живите.  ...

Успях да спася почти всички по големи статии.. какво съм пропуснал?

Кактус БГ

Re: Блянове по миналото
« Отговор #3 -: Февруари 02, 2018, 07:21:32 pm »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33