Автор Тема: Facebook!  (Прочетена 8695 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Neli Maneva

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 826
  • Activity:
    0%
  • Пол: Жена
  • бодливка
Re: Facebook!
« Отговор #15 -: Декември 14, 2012, 08:24:03 pm »
Аз не мога да проумея,как някой може насила да накара някой да има фейсбук.Никога,за нищо на света това със мене няма да  стане.Не желая дори изобщо да коментирам това повече. :@
О, Андромире, да ме беше чул мене преди време  :D Първо за скайп мърморех на децата, че говорят с непознати. Галин обаче ме развали - не стига че ми направи скайп, ами ми натика някакви мъже кактусисти, много добри хора и сега децата ми викат- мама чатърската машина  :D във  фейсбук се бях зарекла никога да не си правя профил,  но Клеман ми изпрати линк да разгледам едни снимки и аз бързо, бързо се сдобих с такъв, е тогава пък какви подигравки бяха- ооо, мама има фейс  :( и сега аз повече снимки от децата си съм качива във фейса  :D Тъй, че не се заричай и ти като мене, да знаеш колко много групи с кактусисти има и колко колекции можеш да разгледаш  :P

Неактивен Andromir Popov

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1064
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
Re: Facebook!
« Отговор #16 -: Декември 14, 2012, 08:52:08 pm »
Проблемът със фейсбука специално при мен е от съвсем друг характер.Аз като православен християнин нямам никакво намерение да се обвързвам с еврейски сайт,на никаква цена. (wait)

Неактивен melaleuca

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 2283
  • Activity:
    0%
Re: Facebook!
« Отговор #17 -: Декември 14, 2012, 09:01:35 pm »
Проблемът със фейсбука специално при мен е от съвсем друг характер.Аз като православен християнин нямам никакво намерение да се обвързвам с еврейски сайт,на никаква цена. (wait)

Варошеее,там във фейсбук е целият свят,има различни народности и различни религиозни! Какъв е проблема?

Неактивен Andromir Popov

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1064
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
Re: Facebook!
« Отговор #18 -: Декември 14, 2012, 09:09:44 pm »
Проблемът там е много по голям от колкото предполагаш,но когато плуваш на повърхността ,няма как да разбереш какво има по дъното. :D

Неактивен melaleuca

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 2283
  • Activity:
    0%
Re: Facebook!
« Отговор #19 -: Декември 14, 2012, 09:11:04 pm »
Проблемът там е много по голям от колкото предполагаш,но когато плуваш на повърхността ,няма как да разбереш какво има по дъното. :D

Питай твой колег Стефан,той има феисбук!

guest8

  • Гост
Re: Facebook!
« Отговор #20 -: Декември 14, 2012, 09:19:09 pm »
любопитен факт:
а знаете ли вие, че facebook е втората по честота на употреба дума, която започва с f и завършва на k?

Неактивен vagrantsf

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 497
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • СВОБОДА , РАВЕНСТВО , ПИРАТСТВО !
Re: Facebook!
« Отговор #21 -: Декември 14, 2012, 09:25:20 pm »
Хммм  f ... k....    f... k    първата да не би да е ФуК ? Като фукам де ;-)  Митко , току що се замислих върху това , което написа ... май ще стане доста страшно ако измести и първата по употреба дума , нали ?

Неактивен Clement

  • Герой на Кактус БГ
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1469
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Kaktusi on the wii !!!
Re: Facebook!
« Отговор #22 -: Декември 14, 2012, 09:36:21 pm »
Vsi4ki e svoboden v bg ot kolkoto rasbrah  ot 1989 ste oshte pove4e :P togava , koi iska facebook da hodi , koi ne , ostana mu forum , skype , email , poshta i drugi :P
kaktusi za prodavane

http://cactus-bg.com/clement/

Кактус БГ

Re: Facebook!
« Отговор #22 -: Декември 14, 2012, 09:36:21 pm »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33