Автор Тема: Национална кактусчийска сбирка у шопето 2013  (Прочетена 25720 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси
Re: Национална кактусчийска сбирка у шопето 2013
« Отговор #90 -: Юни 07, 2013, 04:05:00 pm »
Предполагам, че томболата ще се разиграе по начина който направихме в Чифликя добавям насоките от темата за предната сБирка.

Аз имам предложение! :)  Да си спретнем една томбола, естествено кактусарска! :D
Идеята ми е: всеки участник да донесе някое хубаво трънче, може ако иска и повече, например две,три. Растенията се номерират и надписват какво и от кой е. Всеки от присъстващите ще си изтегли късметче и ще спечели кактус, който ще му остане за спомен от срещата. Идеята ми е всеки да донесе и да си тръгне с трънче... но да е изненада какво!
Мисля, че ще стане интересно и ще има доста емоции! :)

Неактивен exotica

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1531
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Кактопат чепат
Re: Национална кактусчийска сбирка у шопето 2013
« Отговор #91 -: Юни 07, 2013, 11:40:27 pm »
За томболата - носете повече неща, за да няма участник тръгнал си с празни ръце.  ;)

Юлката е получила известие от девойката в хотела, че са определили час за вечерята 20:00. Добре ли е или да се опитвам да го изтеглям напред - 19:00 или 18:00?
Поздрави, Андрей

Неактивен Milena_Orchid

  • Глобален модератор
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1524
  • Activity:
    0%
  • Пол: Жена
  • Орхидея сред кактуси
    • M&J Cactus
Re: Национална кактусчийска сбирка у шопето 2013
« Отговор #92 -: Юни 08, 2013, 12:43:56 am »
Добре е. (y) Басейна нали работи денонощно?

Неактивен asensy

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1288
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
Re: Национална кактусчийска сбирка у шопето 2013
« Отговор #93 -: Юни 09, 2013, 07:59:16 pm »
Много съм доволен от срещата. Прибрах се с един куп подаръци и няколко помагащи. Благодаря на всички за прекарването и чакам с нетърпение следващото събиране.

Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси
Re: Национална кактусчийска сбирка у шопето 2013
« Отговор #94 -: Юни 09, 2013, 08:19:21 pm »



Неактивен melaleuca

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 2283
  • Activity:
    0%
Re: Национална кактусчийска сбирка у шопето 2013
« Отговор #95 -: Юни 09, 2013, 08:30:07 pm »
Много съм доволен от срещата. Прибрах се с един куп подаръци и няколко помагащи. Благодаря на всички за прекарването и чакам с нетърпение следващото събиране.

Kъде ще бъде следваща сбирка?

Неактивен melaleuca

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 2283
  • Activity:
    0%
Re: Национална кактусчийска сбирка у шопето 2013
« Отговор #96 -: Юни 09, 2013, 08:46:32 pm »
Е, здраве да е, до следващата национална сбирка! Поздрав от мен на заралии с едно криво садовско хоро… (dance)

Андрю,Радвам се прекарали добре на сбирката! Неможех да дойде на сбирката и поради това една причина на фестивала и виж снимка!


Неактивен exotica

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1531
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Кактопат чепат
Re: Национална кактусчийска сбирка у шопето 2013
« Отговор #97 -: Юни 10, 2013, 12:40:15 am »
Много съм доволен от срещата. Прибрах се с един куп подаръци и няколко помагащи. Благодаря на всички за прекарването и чакам с нетърпение следващото събиране.
Благодаря и аз на всички! За пореден път се убеждавам, че живият контакт е най-пълноценното общуване и най-доброто нещо за поддържане на една общност единомишленици! Имаше някои дразнещи неуредици и несъответствия, но аз лично съм отново щастлив, че бяхме заедно и, че чесахме дърта краста! Сбирката в Чифлик беше много по-добра откъм организация, дадености, участници и емоции, и се надявам следващата сбирка да е по-добре организирана и много по-масова. (sun)
…Kъде ще бъде следваща сбирка?
Вили предложи като вариант Хисар. На мен много ми допада като място!
Макар, че Ямбол, Бургас, Русе и Варна могат спокойно да се нагърбят с местна организация и да домакинстват. Хайде! Търси се следващ организатор! (happy)
…Андрю,Радвам се прекарали добре на сбирката! Неможех да дойде на сбирката и поради това една причина на фестивала и виж снимка!
Ама сте ми убафци! (clap) Хайде, ще включим и народни танци на следващата сбирка. И аз вече си имам 2 народни носии - ако нацелим и някоя досадна паралелна сватба на следващата сбирка, може и пари да изкараме с някое хорце…  :D
Поздрави, Андрей

Неактивен melaleuca

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 2283
  • Activity:
    0%
Re: Национална кактусчийска сбирка у шопето 2013
« Отговор #98 -: Юни 10, 2013, 06:35:28 am »

Цитат на: melaleuca в Юни 09, 2013, 08:46:32 pm

…Андрю,Радвам се прекарали добре на сбирката! Неможех да дойде на сбирката и поради това една причина на фестивала и виж снимка!



Ама сте ми убафци! Хайде, ще включим и народни танци на следващата сбирка. И аз вече си имам 2 народни носии - ако нацелим и някоя досадна паралелна сватба на следващата сбирка, може и пари да изкараме с някое хорце… 


Имате идея това! Ще го направим народни носии на следваща сбирка!  (y)

Неактивен vagrantsf

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 497
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • СВОБОДА , РАВЕНСТВО , ПИРАТСТВО !
Re: Национална кактусчийска сбирка у шопето 2013
« Отговор #99 -: Юни 10, 2013, 07:03:43 am »


 (party) (party) Много се радвам за вас ! Надявам се за следващият път да нямам никакви пречки и пак  да се включа !!!  (party) (party)

Неактивен vladimir124

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 58
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
Re: Национална кактусчийска сбирка у шопето 2013
« Отговор #100 -: Юни 11, 2013, 07:54:28 pm »
Много благодаря на всички,радвам се на осъществените контакти и се надявам да продължим и за напред!!! (d) (d) (d)   ДО  НОВИ  СРЕЩИ  ПРИЯТЕЛИ!!!

Кактус БГ

Re: Национална кактусчийска сбирка у шопето 2013
« Отговор #100 -: Юни 11, 2013, 07:54:28 pm »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33