Автор Тема: Първа балканска международна кактусарска сбирка - Костанца Румъния 29.6.2014!  (Прочетена 7498 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен melaleuca

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 2283
  • Activity:
    0%
На гости у Басараб Попа!







Специално на Кака Нели и Валъо Градев!



Специално на Митко Практикар и Валъо Градев!



Специално на Склери Пламен










На гости у Янцу Йон!









На гости у Михаи Йонесцу!















Повече снимкови материали публиква само във фейсбук! Само приятели може да се види там! Съжалявам! Надявам не се сърди това! Благодарим ви за разбирателство!

Неактивен Neli Maneva

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 826
  • Activity:
    0%
  • Пол: Жена
  • бодливка
Оплакнахме очи ние с румънски тръни  :D Благодаря ти Галинчо  (f) Малей, аз ако вляза в такава оранжерия, ще ми трябва хапче за под езикът  :D сигурно едно няма да ми стигне  (rofl)

Неактивен melaleuca

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 2283
  • Activity:
    0%
Оплакнахме очи ние с румънски тръни  :D Благодаря ти Галинчо  (f) Малей, аз ако вляза в такава оранжерия, ще ми трябва хапче за под езикът  :D сигурно едно няма да ми стигне  (rofl)

Мерси Како Нели Манева! Не виждам докога чакам български международна сбирка? Никой не кани в някое собствени домове?? Не е като там в румънци нали?

Неактивен Neli Maneva

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 826
  • Activity:
    0%
  • Пол: Жена
  • бодливка
Галинчо, ти пък ако кажеш, че не си ходил и видял сбирки в бг  (rofl) Аз колко много кактусисти съм обиколила  (rofl) /да не казвам съм им се натресла / :D Какви ти международни сбирки в бг, какво ще ми гледат на моите пет тръна и половина и то с доматите в оранжерията /ей немога да се оттърва от тез домати/ морето ти е до коляно на тебе, нали си от Варна  (rofl)

Неактивен melaleuca

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 2283
  • Activity:
    0%
Галинчо, ти пък ако кажеш, че не си ходил и видял сбирки в бг  (rofl) Аз колко много кактусисти съм обиколила  (rofl) /да не казвам съм им се натресла / :D Какви ти международни сбирки в бг, какво ще ми гледат на моите пет тръна и половина и то с доматите в оранжерията /ей немога да се оттърва от тез домати/ морето ти е до коляно на тебе, нали си от Варна  (rofl)

Како,Да бе! Примерно покани де чужденци да пробваш домати с селска салата и да видиш приятна собствена колекция на кактуси! Няма смисъл да криеш от собствената колекция на всеки кактусисти нали?

Неактивен exotica

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1531
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Кактопат чепат
Галине, изтипосал си едно помпозно заглавие на тази тема. Кое е международното, какво е балканското, за кого е първо, къде е било обявено, кой го е организирал, кои са били поканени, кои са присъствали, каква е била програмата…
Поздрави, Андрей

Неактивен Schmidt

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 335
  • Activity:
    0%
Екстра си е срещата и си е международна.Тази готина дама с лилавата блуза е украйнка(ако не  бъркам) и държи кактусарски форум .Миналото лято беше във Варна при Галин моряка . Виждам хубава колекция на много години.Браво!

Неактивен melaleuca

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 2283
  • Activity:
    0%
Андрей,Поканил го от румънеца! Той ги организирал балканска кактусарска сбирка се проведе в Костанца Румъния! Те ги поканили Българи,Украйнци и Румънци! Наистина там събираме и разговаряме с интересни неща за кактуси! Хапваме и пийваме!  (y) Следваща сбирка ще бъде проведен в Одесса Украйна на 2-4 август!

Здравко,наистина тя е украйнка и където държим украйнски форум кактускиев! Минала година аз го поканил нея у нас 3 дена и водихме при галин моряка и балчик( виж снимка) !


Неактивен GaBOSS

  • Герой на Кактус БГ
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 135
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Кактузар
    • НеСиПрав
Тази готина дама с лилавата блуза е украйнка(ако не  бъркам) и държи кактусарски форум
Таман и аз да питам за таз сгодна женица в "Цвят лилав" (like Irina Florin) и ти мa предвари. /Како се зове?/
Па да вземем да я поканим на една БАЛКАНСКА среща у Балабанското или у Малчика, да види как сме на маса ний, Българските КакТузари  (beer) (d) (beer) (dance) (beer) (d) (beer)
(Мисля, че Кмета все ще намери място за спане, ако не - при мен винаги има място, стига да не хърка  (rofl) )
Дегустирам ракия по домовете с материали на клиента.

Неактивен GaBOSS

  • Герой на Кактус БГ
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 135
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Кактузар
    • НеСиПрав
Дегустирам ракия по домовете с материали на клиента.

Неактивен melaleuca

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 2283
  • Activity:
    0%

Неактивен John Stalker

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 3297
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси

Неактивен melaleuca

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 2283
  • Activity:
    0%

Неактивен 7george

  • Герой на БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • ********
  • Публикации: 2841
  • Activity:
    1%
  • Пол: Мъж
  • Какторжник, по лесните видове
 (clap) Страшни снимки, де да имах толкова място и помощници..
== Лятото идва! ==
Every day above ground is a great day!

Неактивен el pistolero

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1484
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пън Шуй и сумо инструктор по оригами каланетика
Преди малко прочетох съобщение от издателя на Xerophilia, че Басараб Попа е починал.
Да почива в мир!



Кактус БГ


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33