Автор Тема: Какво е нормален кактусар?  (Прочетена 10876 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен 7george

  • Герой на БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • ********
  • Публикации: 2847
  • Activity:
    1.2%
  • Пол: Мъж
  • Какторжник, по лесните видове
Re: Какво е нормален кактусар?
« Отговор #30 -: Юли 20, 2015, 04:54:05 am »
Цитат
За мен, като мпбилен ползвател са ми турили един скин на форума дето излизат само темите..
Не ги дишам тия мобилни версии - простотия. Свършваш си всичката работа, прибираш се в къщи, изкъпваш се, сресваш се, порфюмираш се, хапваш, запретваш ръкави и сядаш на десктопа. Там сичко се вижда.  (happy)
== Лятото идва! ==
Every day above ground is a great day!

Неактивен exotica

  • Група БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1531
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Кактопат чепат
Re: Какво е нормален кактусар?
« Отговор #31 -: Юли 20, 2015, 01:02:25 pm »
troll, ако разбирам правилно, попадаш на мобилната версия на форума. Пуснах преди време връзка за директно отваряне на настолната версия в справка "Всички непрочетени теми". Друг вариант е да използваш връзката най-отдолу на мобилната версия за превключване към настолната и последен - просто дописваш накрая на адреса ";fullsite" (без кавички).
Поздрави, Андрей

Неактивен troll

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 549
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Кактусистки психоаналитик а.к.а. ПСИХО
Re: Какво е нормален кактусар?
« Отговор #32 -: Юли 21, 2015, 01:55:40 am »
Благодаря exotica!
Тъй е като преди. А fullsite си го има.
 (rofl)
Ако имаш два цъфнали какгуси дай единия на мен

Неактивен 7george

  • Герой на БЕК
  • Потребител на Кактус БГ
  • ********
  • Публикации: 2847
  • Activity:
    1.2%
  • Пол: Мъж
  • Какторжник, по лесните видове
Re: Какво е нормален кактусар?
« Отговор #33 -: Ноември 18, 2015, 06:49:29 am »
Спини - като гледам оня баир с твойте тръни, май вече няма начин турист да клекне там без да си избоде задника...  :D  Обаче някой ден като порастнат още, няма да можеш да ги носиш и май ще трябва да отвориш магазин и ти...  8)
== Лятото идва! ==
Every day above ground is a great day!

Неактивен el pistolero

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 1484
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
  • Пън Шуй и сумо инструктор по оригами каланетика
Re: Какво е нормален кактусар?
« Отговор #34 -: Ноември 18, 2015, 08:53:29 am »
Може да се организира екскурзия тип "хабитатана експедиция" за японци с фотоапарати, китайци (с реплики на японските фотоапарати), че и американци, мексиканци и чилийци да видят какво се казва хабитат.  :)
За нашенски туристи викам още е рано, че не се знае какво ще остане от хабитата, след като го открият веднъж  :x

Неактивен SPINY

  • Потребител на Кактус БГ
  • *****
  • Публикации: 977
  • Activity:
    0%
  • Пол: Мъж
Re: Какво е нормален кактусар?
« Отговор #35 -: Ноември 19, 2015, 09:16:14 am »
Спини - като гледам оня баир с твойте тръни, май вече няма начин турист да клекне там без да си избоде задника...  :D 
7G , нямаш представа колко си прав.
Но едва ли знаеш , че аз на това разчитам  :D
Може да се организира екскурзия тип "хабитатана експедиция" за японци с фотоапарати, китайци (с реплики на японските фотоапарати), че и американци, мексиканци и чилийци да видят какво се казва хабитат.  :)
За нашенски туристи викам още е рано, че не се знае какво ще остане от хабитата, след като го открият веднъж  :x
Идеята на Пистолеро отдавна е реалност  8-|
Разчитайки на факта , че няма турист , който достигнал до `хабитата` да не клекне  (nod) аз всеки уикенд водя основно японски групи въоръжени с оригинална снимачна техника , водя и китайски тълпи туристи въоръжени с реплики на японските си колеги , водя и отегчени американци , западняци ....
И какво се случва когато нежният японският турист клекне в хабитата ..... болката е толкова силна , че инстинктивно той пропищява и си изхвърля това , което държи.
И така след всеки уикенд аз ходя с чувалите и си събирам разните му там сонита , кодаци, канончета , никончета .... Абе ,правя по някое и друго милионче...
Пистолеро е напълно прав и за нашенските туристи. Веднъж заведох една нашенска група. Ега ти  дебелите , безчувствени задници . Не изпуснаха дори една бутилка ракия  (shake)


Кактус БГ

Re: Какво е нормален кактусар?
« Отговор #35 -: Ноември 19, 2015, 09:16:14 am »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33