Автор Тема: Новия сайт на Мирослав Наксера  (Прочетена 4866 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен scleri

• Потребител на Кактус БГ
  • Публикации: 1133
  • Activity:
    0.2%
Re: Новия сайт на Мирослав Наксера
« Отговор #15 -: Декември 14, 2013, 05:35:39 pm »

Ех Клечо, Клечо. Тъкмо се зарадвах че пак се появи / поне на мен определено ми липсваш / и пак те сдъвкаха. Какъв Веснер, какви чехи. Какви бабички, какво изгоряло бунгало, какви пет лева. Дай да я видим тая твоя колекция. Стига само немци и Веснер. Световното и европейско ниво не е важно. Дай да видим твоята колекция и да я смерим с моята. Да видим кой е по-ербап. Той това е основната цел на български форум.

А иначе от Наксера човек може много да научи. Дали на клечка или не растенията му са перфектни. И не само това. Виждал съм много перфектни растения под кални найлони и обгърнати с бурени. Това не ги прави по-лоши, но поне за мен е много по-приятно същите тези растения да ги видя в условия като оранжерията на Наксера. Каменни дувари, дървени греди. Перфектна чистота на всякъде. Ако някога имам оранжерия бих искал да изглежда така. Дори бих бил краен и ще кажа или така или никак. Знам че по финансови причини, и липса на място много от нас не могат да си позволят дори навес от найлон камо ли модерна оранжерия, но това не пречи да се стремим към по-доброто. 

Джони е прав че на форума му липсва една такава тема дето човек може да си пофилософства на воля, но мисля че и темички подобни на тая за сайта на Наксера дават възможност да изразим своите виждания за неща и по-различни от бодли, корени, почвени субстрати и други такива тясно специализирани и непонятни за нормалните хора теми. 

Неактивен troll

• Публикации: 550
  • Activity:
    0%
  • Кактусистки психоаналитик а.к.а. ПСИХО
« Отговор #16 -: Декември 14, 2013, 06:14:32 pm »
Клечо го дъвчат, щото той не си изказва мнението, като теб, а обеснява на другите кое как е.
Аз и затова реагирах така навремето.
Щото става въпрос за любезно общуване между възрастни.
Простете за спама.
А сайта го разгледах много внимателно.
За мен е много полезенщото вижам кактуси, които са савършенни представители на вида си.
А на мен ми направи впечатление люпилника му. И всичко е в ламаринени тави, които са наклонени на 4-5 градуса да се оттичат. И размерите им да  такива, че две малки влизат в следващата голяма.Аз го  бях замислил туй.
 (whew)
Ако имаш два цъфнали какгуси дай единия на мен

Неактивен kle4o

• Публикации: 214
  • Activity:
    0%
« Отговор #17 -: Декември 14, 2013, 07:40:38 pm »
Здравей, Троле!
Форумите са достъпни за всякакви хора и за разлика от живото общуване, където всеки от нас просто избира с кого да и с кого да не общува, тук има принуда - такъв е форматът.
Нормално е да има различни типажи и също така различни типове взаимодействие - някои колегиални, други не.
Като всеки и аз си имам моя скала на ценности и понеже имам малко време да съм тук реагирам избирателно. Ти например имаш разбираема носталгия към дома и търсиш човешки контакт с Родината, но мен това примерно не ме интересува - аз търся специализиран форум. Всеки търси своето.
Не се сърди, но не смятам, че "любезно общуване между възрастни" е възможно във форум.
Не мисля, че тук има много хора с мнение и може би затова си мислиш, че съм "обясняващ".
Ако не го питат, човек е по-добре да си мълчи. Дали може да има мълчалив форум е друга тема.
Все пак за статистиката - когато те търсят за да направиш поръчки и после изчезват типично, си мисля, че е по-добре да съм настрани. Освен форумните кактусисти има и други и нещата са доста по-читави.
Пък човек не бива да е женен за кактусите си - има и други интересни хора и теми в живота.       

Неактивен kle4o

• Activity:
    0%
« Отговор #18 -: Декември 14, 2013, 07:55:06 pm »
Сори Scleri,
не ми върви с твоите теми!
Едно време писах в твоя и на Веснер защита и в резултат си имам абонамент. Сега пак - мани мани!
Така, че печелиш служебно състезанието. Снимки може, мнения не - така не става.
Тук отдавна не съм добре дошъл, ама не мога и да си тръгна - бетер от facebook.
Разбира се си добре дошъл да ми видиш трънките.
Една интересна възможност би била да отидем да видим чехите някога и специално Пан Наксера.

Неактивен scleri

• Публикации: 1133
  • Activity:
    0.2%
« Отговор #19 -: Декември 14, 2013, 10:54:52 pm »

Цитат
Социопат е разновидност на психопат, човек, който има абнормално или патологично поведение в сферата на социалните взаимоотношения. Такъв човек притежава клинична неспособност да се пригоди и адаптира в човешката среда. В отношенията си с други хора той създава конфликтни ситуации и не се поучава от грешки или неприятни преживявания. Не проявява лоялност дори към близките си. Такъв индивид е неспособен на уважение и не спазва общоприетите норми на поведение. Социопатът никога не изпитва вина, тревога или разкаяние, тези чувства са му непознати, той се държи така, като че ли няма съвест, защото неговите понятия за критическо възприемане на поведението и за добро и зло са силно изкривени.

Това е цитат от българската уикипедия. (rofl)

Клечо, ние тука в тойзи форум като една представителна извадка на обществото не можем да минем без представител и на прослойката от цитата на Джони. Вярвам че ме разбра какво искам да кажа. Не смея да го кажа открито щото знаеш какво ме чака след това.

Неактивен John Stalker

• Група БЕК
  • Публикации: 3241
  • Activity:
    0.2%
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси
« Отговор #20 -: Декември 14, 2013, 11:19:01 pm »
Момчета, има си тема за разтоварка. Пишете там, моля!  :D (d) Тук утре ще метем. (think)

Неактивен John Stalker

• Група БЕК
  • Публикации: 3241
  • Activity:
    0.2%
  • Пишман енциклопедист, списвач и събирач на кактуси
« Отговор #21 -: Декември 14, 2013, 11:48:28 pm »
Както казах, тук ще почистя след малко. Колкото и да не искам. (y)

Почистено. (y)
« Последна редакция: Декември 14, 2013, 11:51:48 pm от admin »

Неактивен kle4o

• Activity:
    0%
« Отговор #22 -: Декември 16, 2013, 02:07:53 pm »
Джон,
като си започнал да триеш, изтрий и регистрацията ми в твоя форум, както е по закон.
Официално се отказвам от правото си по регистрация да бъда тук.

Неактивен melaleuca

• Публикации: 2275
  • Activity:
    0%
« Отговор #23 -: Декември 16, 2013, 02:12:34 pm »
Джон,
като си започнал да триеш, изтрий и регистрацията ми в твоя форум, както е по закон.
Официално се отказвам от правото си по регистрация да бъда тук.

Разкарай се! Напусни незабавно! Не се занимавай за тях! Иди при Веснеров форум! Не забрявай срещу мен! Бъди мъж!
« Последна редакция: Декември 16, 2013, 02:21:34 pm от melaleuca »

Кактус БГ

« Отговор #23 -: Декември 16, 2013, 02:12:34 pm »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33